Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhességnél aggódnátok?

7 hetes terhességnél aggódnátok?

Figyelt kérdés

Az ultrahangon petezsák, benne pulzálás, amit szikkeringésnek mond az orvosom. Volt valakinek a babája ennyire "elkésve"? Hogy 7 hetes vagyok, az biztos, mármint időpontban, mert lombikos vagyok, így biztos a számolás.

Az orvos szerint pár nap múlva már szívdobogás + jól látható embrió kéne legyen. Most ezt várom...

Tapasztalatok?


2011. szept. 29. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
jól mondta az orvos, nekem hét hetesen már szívhang is volt.
2011. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen típusú ultrahang volt?

Nálam az sztk-s ősrégi hasi uh szintén csak petezsákot mutatott hét hetesen, iszonyatosan meg is ijedtem, főleg, hogy itt is azt mondták nekem, hogy ez nem jó. Még aznap elrohantam egy magánrendelőbe, ahol csináltak hüvelyi uh-t, és nagyon szépen látszott a szívhang.

Szóval hasin simán látszódhat még csak petezsák.

2011. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Az én dokim mindig azt mondta, hogy csak akkor látszódik, ha a baba úgy fekszik. Simán lehet szívhang, csak az ultrahang még nem érzékeli. Egyébként 1-2 nap alatt is sok minden változhat.
2011. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg most kell beindulnia a napokban. Én a helyedben visszamennék hétfőn legkésőbb, hogy megnyugodjak.

Nekem mind2 terhességemnél csak 7 hetesen volt szívhang először, hiába mentem a 6. héten is, és a CRL mindkét esetben 11 mm volt ekkor. Neked az mekkora?

2011. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!