Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mozog az amúgy...

Miért nem mozog az amúgy örökmozgó babám?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok. Kisbabám tegnapig napi több órát mozgott, esti órákban szinte tombolt :-))). Ma egyáltalán nem éreztem a kis lábacskáját, kezecskéit, hogy csuklott volna. Nálatok is előfordul, hogy néha napján nem mozdul a babátok?
2011. szept. 29. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyél meg fél tábla csokit, háromnegyed óra múlva "dolgozni fog", ha aggódsz. (Ezt nekem szülésznő mondta, és bejött!)


Amúgy front vagy bármi lehet, most pihen a kicsid...

2011. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is előfordult ilyen. Lehet, hogy elfáradt a tegnapi nagy mozgolódásban, most piheni ki:)

Ha már nagyon aggódtam, hogy miért nem ad életjelet, lefeküdtem hanyatt, a hasamra tettem a kezem és nagyon koncentráltam rá, hogy jelezzen. Volt, hogy 5-10 percig próbálkoztam ezzel a "kommunikációval", de végül mindig "válaszolt".

Azt hiszem, ha 24 órán keresztül nem mozdul meg egyáltalán és rosszul érzed magad testileg, úgy érzed, valami nem stimmel, akkor el lehet menni soron kívüli ultrahangra.


De alapból nem kell aggódni (ha nem érzel semmi furcsát, extra fájást stb.), ő is éli a kis életét a méhedben, változó aktivitással. Ő is lehet fáradtabb, vagy olyan pózt talált, ami kényelmesebb neki és nincs igénye épp mocorogni.

2011. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a csoki sokat segít, általában felébreszti őket. Ha nagyon nem mozdul és para vagy, inkább menj dokihoz és nézesd meg, vagy menj le a védőbe holnap és hallgassatok be hozzá.

Front van, lehet érzékeny rá.

2011. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!