Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rózsaszín vagy barnás...

A rózsaszín vagy barnás folyás hány napon keresztül tart?

Figyelt kérdés

A rózsaszín folyás utalhat a menstruáció előjelére, a fenyegető vetélés jelére és a beágyazódás jelére.

Azt szeretném megtudni, hogyha a legutóbbi esetről van szó, akkor hány napig tart körülbelül ez a rózsaszín vagy barnás folyás?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 29. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Változó.

Az egyiknél 1 hétig tartott, a másiknál 3 napig, a harmadiknál nem volt.

2011. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hanyadik hetben vagy?en 3.4.heten barnaztam,sot verezgettem is foleg egyutt let utan de nem tudtam h terhes vagyok azt hittem csak a bajom fog megjonni.elmentem dokihoz es o mondta h 4 hetes terhes vagyok,majd 2 het mulva kiderult nem 4 hetes voltam mar hanem 6.tehat 6.hetig szinte barnaztam,verezgettem azt mondta normalis a beagyazodaskor.de en feltem.

aztan 12 hetesen is barnaztam kaptam érfal erosito tablettat azzal elmult...26+5 hetes ksm

2011. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!