Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövöhét szerdán leszek 16...

Jövöhét szerdán leszek 16 hetes pocak még nem látszik a hányinger már enyhült. Mikor kezd el nőni a hasam?

Figyelt kérdés
Mert mielött teherbe estem 59 kilo voltam most 53 és fél kilo vagyok de a hasam mindig is olyan volt mintha babát vártam volna mert mindig is hasra hiztam. Most alul kicsit kemény a hasam és semmi nem látszik abbol hogy én lassan már 4 hónapos leszek... Mi lehet a baj??
2011. szept. 30. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugi én még 25 hetesen is úgy néztem ki, mint aki meg van hízva. Kb. 28 hetes koromtól kezdett el látszódni, hogy terhes vagyok és nem kövér.
2011. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szia.tenyleg nyugodj meg,mert sajnos tobben is ettol szenvedunk.most vagyok 26+5 napos es most mar azert latszik a pocakom de ne gondold h hatalmas.kb 3 hete vettem eszre h gyorsabban elkezdett noni...majd meglatod 28.hetre mar szep pocid lesz,es utana csak gyorsulni fognak az esemenyek...Boldog baba varast....
2011. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nektek is boldog baba várást:)
2011. szept. 30. 09:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt én is ki írhattam volna. Én pont ma vagyok 16 hetes és nekem sem látszik szinte semmi. Az elején fogytam a hányás meg émejgés miatt. Mostanra értem el a kezdő sujomat. Én már azon gondolkodtam, hogy megyek ultrahangra, hogy ott van-e babám. De ahogy most itt irogatok, jelezte, hogy itt van. Mg nem mozgást, de olyan joleső csiklandozást már érzek egy ideje. csak a baba lehet, mintha belülröl simogatnának.
2011. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is ma töltöm a 16. hetet és nekem is csak egy kis pocakom van, mintha a hasamra híztam volna. Sajna én még nem érzek simogatást, pedig erősen szuggerálom. Ha van kedvetek, tarthatnánk a kapcsolatot, ha már ennyire egyszerre fognak velünk történni az események.

2011. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szombaton kezdem a 17.hetet, picit látszik a pocakom, és már egy hete érzem minden nap a magzatmozgást, lehet azért ilyen korán mert a második baba, nagyon jó érzés, igaz néha olyan mintha belülről marna valaki:))én ezelőtt elég hasas voltam, de most olyan furán szépen kerekedik és keményedik a pocak, úgy, hogy ezt már betudtam terhes hasnak:))Hízni eddig két és fél kilót híztam,védőnő szerint sok, szerintem meg nem:)
2011. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 20-ik hétig el sem hitték sokan hogy terhes vagyok. Utánna már viszont szépen kezdett nőni :)
2011. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnák, hogy terhes vagyok, fel sem tűnne senkinek. Pedig 36 hetes vagyok. Itt is feltettem egy tippelős kérdést, az átlag 16 hetesnek tippelt.
2011. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én olyat érzek mintha buborék lenne a hasamba és kipukkanna:D akkor az már a baba:) nem sokszor érzem csak néha ha nagyon oda figyelek
2011. szept. 30. 13:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 3. vagyok. Ma volt nálunk a védőnő és ő is azt mondta, hogy a simogatás érzésmár a baba. Kedves kérdező neked a buborékozás az meg tuti a baba.

Igen tarthatnánk a kapcsolatot , hiszen majdnem mindannyian egyszerre fogunk szülni. Én március 16-ra vagyok kiírva. A.

2011. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!