Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a hányinger és ez...

Bolya kérdése:

Meddig tart a hányinger és ez a rosszullét?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok !

Annyira megvisel, hogy felse tudok kellni folyton rokázom és szédülök csuklom össze fellé!!

Mennyi ideig tart sokkan azt mondják mig megnem mozdul!!


2011. okt. 29. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen normális, h így érzed most magad! Én is ugyanezt játszottam végig kis manókámmal :) nálam a 12. hét körül kezdett múlni és a 13.-14. -héten már észre sem vettem, h nincsenek ezek a tünetek. Kitartást!
2011. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem is kb a 14-ik héttöl volt jobb. de vana kinek az egész terhesség alatt megmarad, habár ez a ritkább.


én azon imádkoztam hogy legyek már a 12-ik héten túl, már akkor enyhült, de igazából a 14-ik körül már egyáltalán nem volt rossz.


ja és örülj ha rokázol, én nem tudtam hányni és nagyon rossz volt. inkább tudtam volna hányni.

2011. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi !!

Fe már ugy érzem nem birom tovább felse birok ülni se oldalra feküdni ugy visznek ki a wc re mert a lábbamon nem birok

2011. okt. 29. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen sajna, nem egy kellemes érzés. De ne légy emiatt ingerült, próbálj kekszet enni reggelente (ez valamelyest csillapítja) ne azonnal kelj ki az ágyból ébredés után, hanem várj kb 10-15 percet. Csak olyan ételeket egyél amit tényleg kívánsz, viszont a igyál mindenféleképpen sokat, erre figyelj oda! Meglátod, túl leszel rajta :)
2011. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ma is reggel 8 ota folyton hányok nem ettem már egy hete csak egy két falatott nem birom nyelelni .

Úgy érzem nem birom tovább

2011. okt. 29. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor kevesebbet eszel, ezért kell a folyadékpótlásra odafigyelni. (főleg gyümilé) Ezért is mondtam, ha azt kívánod, h egész nap csak fagyit egyél, akkor egyél fagyit. Mindig csak azt, amit kívánsz, ne is erőltesd az evést, mert úgyis kijön. (tapasztalat) Próbálkozhatsz esetleg banánturmixal, az elég kalóriadús, de csak finoman, ne sokat, ne hirtelen. Nekem a gyümölcsök voltak, azok amiket úgy ahogy enni bírtam. Próbálj te is de csak óvatosan eleinte, ahogy telni fog az idő mad ráérzel, mennyit bírsz. :)
2011. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, sorstars :( nalam is a 6. hettol kezdodott, most 9 hetes vagyok de sajnos nem mult el, sot erosodtek a rosszulleteim. tudom milyen rossz. Valahogy tul kell elni ezt az idoszakot. Szedj Beres Magneb-t, allitolag az is jo ( nalam nem hasznalt) ami erzem hogy jol esik az a hideg tej, semmi mas. Nehez idoszak de tul leszunk rajta! Kitartas!
2011. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is kitartást kivánok
2011. okt. 29. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Együtt tudok veled érezni! Én kb. az 5. 6. héttől a 20.-ig folyamatosan hánytam, rosszul voltam, nem tudtam enni semmit, volt olyan nap, hogy egy joghurtot tudtam nagynehezen meginni. Sokat sírtam, nagyon le voltam törve, azt hittem soha nem lesz vége. És persze aggódtam is a babóca miatt, de megnyugtatott az orvos, hogy a baba a elveszi ami neki kell. Mindenki azzal bíztatott, hogy a 12. héten elmúlik a rosszullét. Hát 13 hetesen korházba kerültem, mert annyit hánytam. Utána azzal bíztattak, majd ha megmozdul jobb lesz. 17 hetesen megmozdult a picikém, de sajna nem lettem jobban. Elhúzódott a 20. hétig. Azóta szerencsére jobban vagyok, le is kopogom, és már az étvágyam is visszatért. Nagyon rossz visszagondolni arra az időszakra, sok álmatlan éjszakám volt akkor. Szerintem az én esetem elég extrém, mert nem jellemző, hogy ilyen sokáig elhúzódik, persze nem kizárt. Van aki végig rosszul van!:-S Reméljük hamar túlleszel rajta. Amit ajánlanék (nekem sajna semmi nem vált be:(, de azért neked hátha): gyömbértea, b6 vitamin, Cocculine homeopátiás bogyó hányingerre, hideg gyömölcs, Avena Sativa homeós étvágyjavító. Nekem az orvos írt fel Deadelont, de az se volt jó. Egyedül ami helyrerakott az a korházi infúzió! :-S Jobbulást kívánok neked! 27+3hkm
2011. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia!én kórházban töltöttem pár hetet emiatt, de itthon is Cerucalt szedek...megoszlanak a vélemények róla, de nekem muszály volt, infúzión nem lehet élni 3-4 hónapig. ettől is hánytam, de kevesebbet.vigyázz, ki ne száradj, inkább menj dokihoz, nekem majdnem elment a baba.már jobban vagyok, így 12,5 hetesen,de még nem az igazi.Kitartás!_!!!
2011. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!