Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keserű szájíz, nektek is vn...

Keserű szájíz, nektek is vn vagy fémes v tudom is én? Mitől és meddig tart?

Figyelt kérdés

első két terhességnél nem emlékszem ilyenre... most vizsont két három óránként ennem kell vmit különben nagyon pocsékul vagyok... ám nem akarok 30 kilót felszedni. Van vmi amit lehet ez ellen tenni.??? Nem a sav úgy gondolom, mert lehet az elején attól volt viszont ettem rennie-t és mostmár mikor hányok sem hányok savasat, szóval azért gondolom h az rendeződött, de akkor meg MITŐL????

10h km.


2011. szept. 30. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez együtt jár a terhességgel,nekem is van ilyen még mindig pedig már vasárnap 19 hetes leszek.Én már rájöttem hogy nem kell mindig enni elég ha bekapok egy mentolos rágót vagy megmosom a fogam,nekem még bevált ha egy korty savanyúság levet iszom.Én még nem hiztam semennyit.
2011. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt emlékszem rá az első trim.ben és állandóan rohantam fogat mosni aztán vettem gyümölcs ízű rágót és az valamennyire elvette de fogalmam sincs mitől lehetett előbb az Elevitre gondoltam de azt már a tervezésnél szedtem és akkor nem volt.

Próbáld ki a rágót.


Üdv.32hetes km.

2011. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!