Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az orosházi kórházról?

Figyelt kérdés
Nem lesz fogadott orvosom, így az érdekelne, hogy hogyan viselkednek az orvosok, nővérek az ügyeleten?Az apa bent lehet a szülésnél?
2011. szept. 30. 16:36
 1/2 Atroposz ***** válasza:
Hát szia úgy látom te is békés megyei vagy ?Hol laksz? Mennyi idős vagy? Orosháziról nem tudok semmit mondani én csak mandulaműtéten voltam gyerekfejjel.Békéscsabáról ott hideget meleget halottam, bár szerintem én ott fogok szülni és nekem se lesz fogadott orvosom.De ha dokival megleszek elégedve akkor mehet a zsebbe a pénz.
2011. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Mezőkovácsházi vagyok és 22 hetes terhes. Én is Békéscsabán akarok szülni, de úgy tudom hogy ha nincs fogadott orvosom és körzetileg nem oda tartozok, akkor nem szülhetek ott. Te mennyi idős vagy és hova valósi?
2011. okt. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!