Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális dolog, hogy ebéd...

Az normális dolog, hogy ebéd után úgy jóllaktam hogy nem kaptam levegőt. Nagyon rosszul lettem és ki is jött az ebéd, és még miníg pihegek. Ezért mondják h többször keveset kell enni? Vagy valami gáz van?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 14:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja 15 hetes vagyok:)
2008. márc. 13. 14:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

többszőr keveset , igen :)

nekem is volt hogy mosogatás helyett wc-re mentem.ez ilyen sajnos.20hetes vagyok, már 4-5hete elmúlt.

boldog babavárást

2008. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kicsit már átrendeződtek a szerveid.

Nincsen semmi baj,ahogy múlik az idő egyre ritkábban fogsz tudni jóllakni,egyre sűrűbben lesz teltségérzeted.

Igen érdemes többszőr kevesebbet enni,mert nem terheled meg a gyomrod.

Egyébként lehet,hogy ez az egész dolog a terhességtől még független volt,de nem árt már most odafigyelni erre.

Boldog babavárást kívánok!

2008. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Nem is az a baj hogy kijön a kaja, hanem hogy légszomjam van..

De akkor betartom a javaslatokat:)

2008. márc. 13. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A légszomj attól van,hogy ilyenkor a gyomor feljebb kerül a tüdőhöz közel.Fele annyi helye lesz a két szervnek,mint előtte volt.Ha túl sokat eszel egyszerre csak súlyosbítja a helyzetet.
2008. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Többször kevés, akár napi 5-6 étkezés.

De ha nem szűnik a légszomj, menj el dokihoz!

2008. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Espumisan hasznos lehet.Nekem bevált,próbáld ki te is!
2008. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz,akkor kérj az orvostól savcsökkentőt,vagy emésztést segítő gyógyszert!Ha sokáig így marad árthat a tüdőnek,úgyhogy inkább gyógyszer,mint valami komoly probléma!
2008. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Evés előtt vegyél be egy Motilium-ot!!!Nagyon hasznos!
2008. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!