Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnéziumot szedhetem...

A magnéziumot szedhetem folyamatosan, vagy kéne szünetet tartani? Most vettem a második dobozzal, és nem tudom, hogy árt e vagy, szedhető huzamosabb ideig is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az orvos az 5. hónaptól kezdve mondta hogy minden nap 2x1 magneb6
2009. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedheted folyamatosan, de a 36. hét után már nem szabad, mert az összehúzódásokat gátolhatja.
2009. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a legelejétől 2*1-et szedtem (magneB6, a Béresben nagyobb az adag), folyamatosan szokták szedetni megelőzésképpen, nem árthat.

Sőt 3*2-t szedek a 6. havi keményedések óta.

36. hét körül illik abbahagyni, hogy a szülést már ne gátolja.

2009. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 15 hetesen mondtam a dokimnak hogy néha feszül a hasam, azt mondta hogy magnézium. Megkérdeztem hogy minden nap szedjem-e és azt mondta igen. Nem szedek belőle sokat, 2*1-et, de az adagot nem mondta.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én magnerotot szedek napi 2*2-őt, bár 3*2őt is lehetne. De parás vagyok:). Amúgy nem igazán érzek tőle változást, picit talán, de nem az igazi...
2009. ápr. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!