Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második abortusz, te jó ég?

Második abortusz, te jó ég?

Figyelt kérdés

gyógyszer mellett estem teherbe. fél évvel ezelőtt volt az első akkor: 1 hónapja ismertem párom (most is együtt vagyunk). ugyan olyan szegényesek élünk mint ezelőtt, ezért nem tartottuk meg. nem hogy a babát de még magunkat se tudjuk ellátni, a szülők akik gondoskodnak rólunk. (20-20 évesek vagyunk)

most a lidynette-t szedtem. már 5 hónapja és megtörtént. sosem maradt ki szem, de iszonyat fogékony a szervezetünk a babára (...)

volt hogy gumit húzott, gyógyszert szedtem persze akkor semmi baj.

annyira rosszul érzem magam emiatt, hogy megint ugyan ahhoz az orvoshoz kell mennem (mikor ő írta fel a fogamzásgátlót is, hogy ne legyek terhes) és mégis...

mit fog szólni az orvos ezekután? ne szeretkezem párommal? együtt élünk... :(


2011. okt. 2. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt,hogy erősebbet kéne felírnia,mert tévedett.
2011. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem késtél egy szem gyógyszerrel sem? Nem szedtél semmi mást, nem hánytál, nem volt hasmenésed?

Ha mindegyikre nem a válasz, akkor nyilván neked kevés ez a gyógyszer, úgy tudom ez az egyik legalacsonyabb hormontartalmú, lehet hogy erősebbet kellene szedned. Kérdezz rá az orvosodnál.

Sajnálom...

2011. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudok, három barátnőm lett terhes emellett a gyógyszer mellett. Rendesen szedték mind a hárman.

Ha tényleg rendesen szedted, mondd el a dokinak, ha megjegyzést tenne, hogy a te lelkiismereted tiszta (úgy értem, te megtettél mindent), hiszen azért irattál gyógyszert, hogy ne kelljen óvszert használni.

Sajnálom, ami veled történt.

2011. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és még annyit, hogy egy ismerősöm egyszer 17 évesen ment abortuszra először, majd családot alapított. Nem védekeztek 3 gyerek mellett a férjével, terhes lett. Mondott egy kis ej-ejt a doki, abortusz lett. Pár hónapra rá ismét terhes lett! Megint abortusz. Na ő megérdemelte a fejmosást. (Nem kissebbségi)
2011. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 18 évesen Lindynette mellett estem teherbe.

Sosem késtem vele, sosem maadt ki, nem hánytam és nem volt hasmenésem.


Ez az eredménye a mai gyenge fogamzásgátlóknak.

Ugyanis azt elfekedik, hogy azzal hogy kevesebb a hormon tartalma tényleg nem olyan biztonságos.

2011. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Másik gyógyszer kellene. Nem a Ti hibátok, az orvos semmit sem fog mondani, mármint negatívumot.

Erőt kívánok Neked.

2011. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Sziasztok!


Én is Lindynettét szedtem, majdnem 6 évig és közben végig éltem nemi életet. Én örültem volna a babának ha becsúszik, de nekem jó volt a gyógyszer! Abbahagyás utáni hónapban viszont egyből terhes lettem a kisfiammal! :D

2011. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem kötelező az abortusz, én egyet sem kockáztatnék, nem kettőt. Egyre magasabb lesz a számlád Odafent. csak szóltam, mert így lesz.
2011. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez az utolsó nagyon rinya, már bocsi. Valóban nem kötelező, de így döntöttek, felnőtt emberek. Nem erre irányult a kérdése.


Az orvos valószínű lapítani fog, mert ha semmi nem kavart be a gyógyszer hatásába, akkor valóban ő tévedett, és ez neked gyenge bogyó. Szóval semmit nem fog szólni, ha pedig mégis, utalj rá, hogy lehet, hogy nem a te hibád......

2011. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

"...fogékony a szervezetünk a babára..." - ez a rész hülyeség. Ha rendesen használod a gyógyszert, akkor a doki hibája, ha felelőtlenül szedted a tiéd. DE: Teljesen mindegy, hogy kinek a hibája, a MÁSODIK babád készülöd megölni! Nem csak orvost és gyógyszert váltanék, de a helyedben megkeresnék egy pszichológust is. Ha pedig ennyire biztos vagy abban, hogy NEM akarsz gyereket, akkor igen, a gyógyszer mellett húzzatok gumit is, vagy ne csináljátok!

Kérdés, amire legalább magadnak felelj őszintén: Ha tudtad, hogy rendesen szeded a gyógyszert, akkor miért kellet mellé még gumit is húznia? Ha pedig ennyire féltél a következő teherbeeséstől, akkor miért nem húzott gumit rendszeresen? Nekem ezen a ponton sántít a gyógyszerszedéses történeted, bocsi.

2011. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!