Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz? Az orvos nem vizsgál...

Abortusz? Az orvos nem vizsgált meg?!

Figyelt kérdés
Mikor meg tudtam, h kisbabát várok nagyon boldog voltam! Már a védőnőnél is voltam meg van a kis könyvem! De! Sajnos az anyósom mondta, h vettessem el! Persze a vizsgálatokat elfogom végezni ami az abortuszhoz kell! De csak azért, h ne piszkáljon ezzel! A kicsit természetesen meg szülöm:) El is mondtam az orvosnak, h mi a problémám! Az mondta, h akkor csináljuk meg a papírokat és utána természetesen vissza lépek! Csak azt nem értem, hogy miért nem csinált az nap uh , hogy akkor most pontosan az uh szerint hány heteske vagyok?! És ha jól tudom akkor kellet volna csinálnia és azt rá írni a leletre, hogy a terhességet nem kívánja meg tartani! És adott a családvételmishez papírt illetve a laborba a be utalókat! Akkor
2011. okt. 3. 12:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?


Minek ez a sok felesleges kör? A te gyereked, ugyan mit izgat, hogy anyósod mit akar?

2011. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nagyon hosszú ez a sztori, de most egyenlőre más meg oldást ne találtam! És az érdekelne, hogy akkor a dokinak kellet volna UH csinálni és azt rá írni a leletre?
2011. okt. 3. 12:44
 3/42 Atroposz ***** válasza:
100%

Minek ez a felesleges hajcihő.Mit érdekel az anyósod, úgyis kiderül hogy megtartod.Na az ilyen anyóst is agyon csapnám ,hogy a saját unokáját megöletné.Hány éves vagy ? Külön laktok?Első baba? Ha külön laktok akkor meg pláne ne szóljon be.


Írj , boldog baba várást!:))

2011. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
igen, kellett volna uh. + családvédelemhez beutaló
2011. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Figyu! 13. hét betöltött terhességnél már nem végzik el az abortuszt, ha van szabályos jegyzőkönyved, ha nincs.


Játszd el a kedves mamának, hogy már nem tudják megcsinálni az abortuszt, mert betöltötted a 13. hetet. Azaz kezd el akkor a családvédelmissel az "interjút", mikor már kb. 10 hetes körül vagy. Akkor biztosan kifutsz az időből, mert 2-szer kell megjelenni a családvédelmisnél, és mifelénk akár 1 hét is eltelhet a 2 beszélgetés időpontja közt.

Meg az is idő (pár nap - 1 hét), hogy adnak időpontot a műtétre.

2011. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
50%
"betegedj" le, akkor nem műtenek
2011. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos ez ha úgyis megtartod!!

Nehogy már anyós döntse el hogy mit csinálsz!!!

2011. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne várd el, hogy az orvos komolyan vegyen, ha előadod neki, hogy színjáték az egész.


Szerinted azon múlik, hogy piszkál-e az anyós, hogy eljátszod neki ezt a baromságot, és ha végül nem veteted el (bármilyen indokkal), nem fog a szülésig meg utána is gyötörni, hogy miért nem vetetted el?

A leghatásosabb módszer a piszkálás végleges befejezésére az lenne, ha csírájában elfojtanád: Anyuka, köszönjük a segítséget, de a babáról mi döntünk (én döntök). Nem fogom elvetetni, ha Anyuka nem kíváncsi rá, nem kell szeretnie és látogatnia, de én megtartom, és a döntésem végleges, ne is próbáljon lebeszélni.

Kb. ennyi.

2011. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Pont a héten vagyok 10 hetes! Holnap megyek a családvételmishez! Szerdán meg a laborba! És a családvédelmishez azt mondta a telefonba, h 3 kell mennem hozzá! Akkor a doki lehet, h azért nem csinált uh mert tudja, h meg szeretném szülni a kicsit? És ez csak a részéről idő húzás? Hogy tudnék lebetegedni?
2011. okt. 3. 12:55
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Ultrahangot gondolom a műtét előtt csinálnának a kórházban úgyis, biztos ezért nem csinált.


De ezt most komolyan gondolod? Hadd kérdezzem meg, hány éves vagy? Mert ez nem túl "felnőtt" magatartás... Tartsd meg, ha meg akarod, nem értem minek futod a felesleges köröket...

2011. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!