Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az abortusz törvény az most...

Az abortusz törvény az most végülis szigorodott vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 14:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos nem.
2011. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

akkor ugyanugy lehet abortuszra menni ?

mármint , h bemegy xy a kórházba , bebizonyosodik , hogy terhes , és úgy dönt , h el akarja vetetni , akkor megy tovább a szokásos procedúra ? családvédelmisek , stb. ?

vagy csak azok vetethetik el akik erőszak miatt lettek terhesek , vagy veszélyezteti az anya egészségét a terhesség , vagy beteg a baba , vagy a családi körülmények ( pénz ) nem megfelelőek ?

2011. okt. 4. 14:22
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Nyugtass meg, hogy nem azért kérdezed, mert abortuszra akarsz menni... Kissé baljós előjel, hogy itt tetted fel a kérdést, és nem a "politika" rovatban...
2011. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem változott a törvény, maradt a régi eljárás. A "sajnos" kérdésbe meg inkább ne menjünk bele!!!
2011. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
épp ez az , hogy terhes vagyok , de megszeretném tartani a babát . Csak édesanyámék mindenképp elakarnak küldeni abortuszra ..! És egyik barátnőm mondta , hogy elvileg szigorítva lett , de hol azt írják , hogy szigorították , hol meg azt , hogy nem lett szigorítva . Amugy 18éves vagyok.
2011. okt. 4. 14:42
 6/23 A kérdező kommentje:

De a másik rossz , hogy az exemtől estem teherbe ..

Fogalmam sincs mihez kezdjek .

2011. okt. 4. 14:44
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon-nagyon le fogtok pontozni, de én azt mondom, gondold át józanul, és rájössz, nem biztos, hogy jó ötlet megtartani. 18 vagy, valószínűleg nincs munkád, saját lakásod, sőt stabil párkapcsolatod sem. A szüleid ellenzik. Mire vezet ez? Megszülöd nekik. Nem lehetetlen, hogy még Ők is aktív korúak, így még segítséged sem lesz, hogy esetleg tanulj. Albérletet meg nem lehet fenntartani családi+gyesből.

Most majd sokan írnak az élet szentségéről, meg hasonlókról. De gondold végig mit tudnál nyújtani annak a gyereknek.

2011. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szüleimnek saját vállalkozása van , az tény , h nincs stabil párkapcsolatom , és saját lakásom , munkám , de mindent meglehet oldani :/

a munkát pl megtudnám oldani ( családi körben van egy étterem tulajdonos , és ott tudnék dolgozni )

de végülis igaz amit mondasz . Csak félek , hogy mivan ha többet nem eshetek teherbe az abortusz miatt .

Nagyon családcentrikus vagyok , és egy abortusz is nagyon megterhelő lenne számomra . túlságosan érzelmes vagyok .

annyira félek , hogy még az exemnek sem mondtam el , hogy teherbe estem .

2011. okt. 4. 14:55
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Első, miért sajnos????

Legyen egy baba, akit immelámmal nevel az anyja, mert k.urvára nem akarta?

Vagy legyen egy anyuka, akinek az életére rányomja a bélyegét az, hogy valahol van egy gyereke, akit nem ő nevel, esetleg nem is tudja mi van vele???

Valszeg nincs gyereked!

Ha lesz, megtudod, miről beszélek!

2011. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
És ha nem tudja felnevelni rögtön meg kell ölni? Nem, pont erre találták ki az örökbeadást. Sokkal több a gyerekre váró szülő, mint az örökbeadható gyermek, így egy kisbaba után két kézzel kapkodnak. Kérdező, ha úgy érzed egyedül nem tudnád felnevelni, ez a legjobb megoldás, így a kicsi is él olyan szülőkkel, akik mindent megadnak neki, és te is folytathatod a tanulmányaidat. A szüleid nem dönthetnek feletted (ha fiatalkorú lennél, akkor sem tehetnék), tehát ha nem akarsz, nem mész abortuszra.
2011. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!