Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha valaki nem...

Mi van akkor, ha valaki nem tudja meginni a lötyit cukorterheléses vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
Vagyis nagynehezen megittam, de utána rögtön ki is jött belőlem....
2008. márc. 13. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Belőlem is kijött, és újra meg kellett csinálni. Javaslom ha lehet azonnal menj friss levegőre és igyál keserű teát, ha nem engedik akkor is igyál, mikor kimész, nekem diabetes laborban mondták hogy ihatok de ne töménytelen mennyiségben. Levegőzz, lélegezz nagyokat, iszogass apró kortyokat, és gondolj arra, hogy a baba miatt ki kell bírnod, és ha most nem marad bent, megint meg kell innod. Hidd el , ez segít, nekem is segített. Sok sikert, és kitartást!!!
2008. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Nálunk nem kell meginni az a cukros víz félét hanem 1 bögre tejet és egy kiflit kell hozzá megenne! Szerintem ez jobb megoldás!
2008. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ma voltunk a feleségemmel, egy fél citromot facsartam neki a pohárba. Így egész jó volt, elmondása szerint... Még egy pohárral megivott volna, olyan éhes volt:)
2008. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk is a tej+zsemle van

de nővéremnek cukros vizet kellett innia, tehett bele citromlevet

2008. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,citromlét tegyél bele és nem lesz gond.A tej-zsömle barátságosabb, de azt mondta az orvosom, biztosabb ez a módszer,nem tudom ő a doki,de érgen is jó volt a zsömlés dolog,na mindegy.A citrom segít,kitartás.
2008. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
régen
2008. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!