Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Lehet, h a...

Lehetek terhes? Lehet, h a tesztek ellenére terhes vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csináltam már két tesztet,de mind kettő negatív lett,de 3 napja csak aludni tudnék és fáj a fejem és ráz a hideg és hány ingerem van. Nem jött meg. Barátommal nem akarok közösülni sem. Azon gondolkozom,h veszek még egy tesztet...
2011. okt. 3. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány napja késik? Lehet hogy valami más betegség lappang benned. A hidegrázás nekem egyszer sem volt terhességi tünet, és a hányinger mindkét esetben csak a 6.hét körül jelentkezett. Ettől függetlenül lehetsz terhes, nem mindenkinek egyformák a tünetei. De az is lehet hogy valami más van és ettől késik . Vegyél még egy tesztet , és megnyugtatás képen megnézetheted magad egy nőgyógyásszal.
2011. okt. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ma 6 napja
2011. okt. 3. 06:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok. Nekem ha késik, és ez mostanában elég gyakran lenni szokott akkor mindíg végig gondolom hogy lehetek e terhes? Szóval mikor voltunk együtt, a védekezés megfelelő volt e stb...Védekeztetek?
2011. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2011. okt. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyszer amikor megvolt, kb 1-ő vagy második nap nem.,de mindenkor máskor igen...
2011. okt. 3. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

én is így voltam.negatív lett a teszt aztán meg is jött következő hónapban meginnt késett meginnt negatív lett a teszt majd megjött, a 3. hónapban 2 pozitív tesz uh eredménye 12 hetes terhesség.azóta nem menstruálok.szóval a doki a biztos.

24hkm

2011. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van valami hír? Voltál dokinál?
2011. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,h érdeklődtél, de megjött egy hét késés után :)
2011. okt. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!