Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e terhes a lent...

Lehetek-e terhes a lent leírtak ellenére?

Figyelt kérdés
Évente háromszor jön haza párom külföldi munkájából. Dec. 17-jan. 8-ig volt itthon utoljára és akkor sem szeretkeztünk minden nap. Dec. 15-19-ig volt menzeszem és azóta is van minden hónapban rendesen, pontosan 28 napos ciklusban. Van egy 16 hónapos kisbabánk, akit még naponta 3x szoptatok. Lehetek-e mindezek ellenére terhes? Azért kérdezem ezt, mert a menstruáció elmaradásán kívül már lassan az összes tünetet produkálom, amit a terhességem alatt (fáradtság, kávétól való undorodás, néha reflux, kisebb hasi görcsök). Volt már valaki hasonló helyzetben? Vegyek egy tesztet? Én falun lakom, nincs nőgyógyászat, a párom Írországban van, anyukám dolgozik, tehát nagyon módom sincs a vidéki szakrendelésre elutazni (de muszáj lesz). Kimutatja-e a teszt ténylegesen a terhességet? Én még sosem használtam, kérlek, adjatok tanácsot. Köszönöm.
2011. febr. 25. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképp csinálj egy tesztet, elég megbízhatóak szerintem.
2011. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezalapján írhatnám azt is, hogy terhes vagy, meg azt is ha nem. Tényleg érdemes lenne tesztet venned! Használata nagyon egyszerű, ált. a pisibemártós teszteket forgalmazzák. Rá is van írva, de leírom röviden:

Reggeli első pisiből felfogsz egy kis pohárnyit, kibontod a tesztet és beleállítod, ameddig mutatja a kis nyíl vagy vonal. 3-4 percet vársz, majd rápillantsz. Ha két csík van rajta (a legtöbb teszt ilyen csikózódós) akkor terhes vagy.

2011. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsotokat. Vettem tesztet és húúúúh!!! nem vagyok terhes. Puszi nektek.
2011. márc. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!