Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek babás a negatív teszt...

Lehetek babás a negatív teszt ellenére?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie, de semmi. Tegnap nagyon furán éreztem magam, tiszta hiszti voltam, egyik percben jó kedvem volt és nevettem a másikban szó szerint bőgtem, pedig senki nem szólt hozzám egy rossz szót se. Még sosem volt ilyen velem, ráadásul hányingerem is volt. Este (tudom butaág, de már nem bírtam ki) csináltam egy tesztet ami negatív lett, de sajna nagyon kevés pisi jutott rá és elég lassan ment fel a rózsaszín csík. viszont a kontroll ablakban megjelent egy csík, tehát működött a teszt. Ma semmi bajom nincs se hányinger se hiszti, viszont a mensinek sincsenek tünetei. Nem zabálok egész nap, nem vagyok fáradékony nem aludnék... lehetek terhes? Persze ha hétfőig nem jön meg, akkor újra tesztelek reggel.
2009. aug. 15. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
jah, és ma nagyon sokat kell pisilnem. Illetve állandóan az ingert érzem és pár csepp jön csak.
2009. aug. 15. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rosszkor csináltad a tesztet. Lehet, hogy reggel mutatott volna valamit...


Amúgy lehetsz terhes. Amikor én csináltam a nemvárt napján reggel, 10-es érzékenységűvel, alig látszott valami, szinte semmi. 5 nap késésnél már jól látható, erős második csík volt.

2009. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem késés után másfél hét múlva lett pozitív mindkét babámnál,úgyhogy ebből még bármi lehet.Megy a drukk:)
2009. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajnalban csinálj tesztet, és bírd ki még egy pár napig, igazad van, legkorábban is csak hétfőn érdemes. Mondom én, aki most is 3 tesztet csinált, mert nem hitt az első kettőnek, ami "értékelhetetlen" jelzést adott...és igazam lett, most már 32 hetes vagyok a második lányommal...

Nekem pl. totál hús undorom lett és nagyon fájt a gyomrom, hasam, akármim, akkor még csak sejtettem, hogy mim...de ezt általában érezzük...én mindkettőnél tudtam:-) figyelj Magadra, a tested válaszol. írj majd!!!

2009. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!