Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, a múlt héten...

28 hetes vagyok, a múlt héten cukrot mutatott ki a védőnő a vizeletemben. Lehet hogy azért volt, mert egész délelőtt csak cukros gyümölcslét ittam?

Figyelt kérdés
Eddig mindig rendben volt, terheléses vércukortesztre csak két hét múlva megyek. A védőnő azt mondta, menjek vissza egy hét múlva, újra leteszteli.
2009. ápr. 28. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

a tesztcsík nagyon érzékeny, azonnal kimutatja, ha cukor van jelen. ne ijedj meg, valószínű a sok cukros üdítő miatt van. a tesztcsík azt is kimutathatja, hogy ha egy teát megiszol cukrosan. azért menj el hozzá, és javaslom, hogy reggeli első középsugaras vizeletmintát vigyél be neki, mert az a leghitelesebb.

üdv. 30 hetes kismami

2009. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Ne ijedj meg, de minden esetre biztos hogy nem jó hogy a vizeletben cukor van. Ez valamit jelent. További vizsgálatokra van szükség, addig is diétázz. Ne egyél sok cukros, édes dolgot és kevesebb szénhidrát!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul, de én úgy tudom, hogy a vizeletben nem igazán kellene cukornak lennie.
2009. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,ha a vizeletedben találnak cukrot vagy acetont.Az aceton akkor jelentkezik,ha kevés étel jutott a szervezetedbe-ez az éhezési aceton.Azért irom,tudom nem kérdezted,hogy ezt is tudd!A cukor pedig természetesen előfordulhat,de amig a vércukrod normális határokon belül van ez nem probléma.Igyál több folyadékot és el fog tűnni!Jó egészséget!Majd a terheléses vizsgálat eredményét ird meg!Ha tanácsot szeretnél,irj priviben,szivesen válaszolok.

Egy inzulinos anyuka.

2009. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!