Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas a babának, ha hason...

Ártalmas a babának, ha hason fekve alszom?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem a picurkámat, 8 hetes vagyok. Ha most nem is lehet baja, később?? Köszönöm.
2011. okt. 3. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most még gond nélkül alhatsz hason. Majd ha nő a pocid, akkor megérzed, hogy már neked sem jó úgy, sőt egy idő után a pici is rúgkapál ha ráfekszel. Addig pedig nyugodj meg, mer biztonságban van odabenn, ezzel nem tehetsz benne kárt: védi a méh erős izomzata, a nyálkahártya, majd a magzatvíz is. De most még nagyon picike.
2011. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam!
2011. okt. 3. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen szempontból ufokám van, nem babám :) Ugyanúgy alszok hason, mint pocaklakó előtt. Akkor kezd el háborogni, ha oldalt fekszek, azt nagyon nem szereti. Olyankor annyira elkezd mozogni, hogy szinte fáj, nagyon kellemetlen. Hason "meg se szólal". Fene se tudja, miért van ez. De mindketten jól vagyunk. Normális méretű, egészséges baba. Pedig mindjárt szülök. Ma is hason ébredtem. Orvosom annyit mondott rá, hogyha a babának nem tetszene, akkor szólna, ne aggódjak.

37hkm

2011. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kerria ***** válasza:
100%

Nálam is most kezd csak "reklamálni" Babóca, ha hason fekszem, akkor elkezd rugdosni. Amíg ő nem jelez, addig ne aggódj, örülj amíg hason tudsz aludni :D


31 hkm

2011. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt neki, főleg még most. Meg főleg azért, mert fizikai alapelv, hogy a folyadékokat nem lehet összenyomni. Mivel a babát védi a magzatvíz, így sosem fogod összenyomni.

Én is hason alszom, képtelen vagyok más pozícióban, engem nem zavar a kerekedő pocakom, a környezetem ki is van akadva ezen.De így 10-12 órákat is alszok simán, szóval amíg odabentről nem reklamálnak biztos nem fogok pozíciót váltani.


19hkm

2011. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!