Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? 4 hónapos babás...

Mi lehet ez? 4 hónapos babás vagyok. Sokáig nem lehttünk együtt haematóma miatt.

Figyelt kérdés
Végre engedélyezett lett az együttlét, de egy kis baleset történt, és párom fitymafékje elszakadt. Ez sok vérrel jár, de csak az együttlét után vettük észre (valószíű, már az elején elszakadt). Honnan tudom, hogy ez a párom vére és nem az enyém? Mennyi idő alatt ürül ki, ha a páromé.
2011. okt. 3. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most mondtad, hogy elszakadt a fitymaféke: tehát külsérelmi nyomok vannak a péniszén, ami vérzik.

Hogy te vérzel-e: alaposan tisztára mosott kézzel nyúlj fel óvatosan, de picit mélyebbre a hüvelyedbe (akár a méhszájat óvatosan érintve), ha vérzik 1 óra múlva is,akkor te (is) vagy.


A fitymafék szakadásához nem kis erőbevitel kell... óvatosabbnak kéne lenni terhesség alatt!

2011. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Vérzel még? Remélem nem. Sajnos én is haematóma miatt fekszem itthon de még csak a 10. hetet töltöm. Neked felszívódott a haematóma vagy kiürült? Mit kellett használnod rá? Nekem sok fekvés, uthrogestan kúp és rutascorbin. Nekünk még nincs engedélyezve az együttlét, de félek is tőle. Egy jó darabig várunk azt hiszem.
2011. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, azt elfelejtettem írni, hogy ha a párodé volt a vér akkor szerintem ma már nem kéne vérezned.
2011. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A haematómám a 12. hétre felszívodott :). Ágynyugalom volt, Utrogestan és magnézium, amit szednem kellett.

Már este csak barnázás volt, ma szinte semmi, csak ami még bennem maradt a párom véréből.

2011. okt. 4. 15:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a haemetóma egy része felszívódott, egy része pedig kiürült.
2011. okt. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!