Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől születik meg a kiírtnál...

Mitől születik meg a kiírtnál korábban a baba?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam orvosnál és azt mondta,hogy 1-2héttel korábba várhato a baba. Eddig mindig a korának megfelelő volt.Most mitől jött előrébb a szülés?
2009. ápr. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
talán nyílik a méhszájad, erről nem írtál.
2009. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondta a doki mégis 3 nappal túlhordtam :))
2009. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2000 es értéket irt a méhszájhoz,meg hogy rögzült koponya.Én csak azt nem értem ,hogy miert szeretne jönni 2héttel korábban:) Ilyenkor már mindene ki van fejlődve?
2009. ápr. 28. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy a doki mit mond:)) Én is simán túlhordtam a fiam 2100as méhszájjal:)

egyébként meg elképzelhető h a lepény hamarabb elöregszik, vagy el lett számolva pár nappal a teherbeesés, vagy tényleg ez van hogy az anya méhszája hamarabb elengedi a tartást egy kicsit, de ez nem baj 37.héttől már nyugodtan megszülethet semmi baja nem lesz!:)

2009. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jo! Köszönöm a válaszokat!!
2009. ápr. 28. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:

annak csak örülhetsz, ha 1-2 héttel előbb meglesz. a 37. héttől teljesen normális. Én a 36. héten szültem, minden rendben volt a babámmal, így is 3 kg lett.

Nekem is mondta a doki, hogy min 10 nappal előbb meglesz. Nekem is 2000-es volt a méhszájam 34 hetesen már, és ő is be volt fordulva a szülőcsatornába. Ez is számít szerintem a méhszáj állapota mellett.

2009. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!