Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet Nyíregyházán jó...

Hol lehet Nyíregyházán jó áron babaholmikhoz (kiságy, babakocsi, hordozó, stb. ) jutni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Emberke bababolt, kossuth ut, ott az elsö vásárlásnál is már kapsz 10%kedvezményt, vagy a Mesi a kálloi uton.
2009. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mesi bababolt a Kállói úton! Én ott vettem meg szinte mindent. www.tikotiko.hu a weboldaluk
2009. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a netet is érdemes kipróbálni, vatera, tesz-vesz. Nekem nagyon bejött, használt és új holmik is vannak, jó áron.
2009. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom neked mi az olcó vagy jó ár? A bababőrzén Bp-en rendeltem meg egy többfunkció babakocit egy nyíregyházi bababoltotól 65000 volt. Teljeen új, mózeskosár, kocsiülés, babakocsi, fekvő ülős, mindent lehet rajta állítani, téli zsák, rovarháló esővédő és táska is van hozzá, szerintem ez eléggé jó ár. nekem messze van de én mennék még hozzájuk. ha gondolod tudok adni egy telefonszámot.
2009. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nézz körül a [link] oldalon.

Igényes webáruház, ráadásul mindent kiszállítanak ingyen.

2009. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!