Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszelyeztetem a terhessegem?

Veszelyeztetem a terhessegem?

Figyelt kérdés
6honapos terhes vagyok,es meg dolgozom egy honapot.Sokat ulok,kemenyedik a hasam,meg par napja faj a csontom a fenekemnel,majdnem a vegbelemnel.Lehet h aranyerem lesz??Veszelyeztetem magamat es a magzatot ha dolgozom meg egy honapot?Sokat ulok,es aldogalok,hianyzik h neha 5percre le fekudjek,mert akkor meg puhul a pocim,ha ulok akkor ko kemeny,meg feszul,majd szet pukkanok.Amugy nem emelek,nem fizikai munkat vegzek.
2011. okt. 4. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg birod, addig nincsen gond. Nem szeded a magnéziumot? A 36.hétig erősen ajánlott, a te esetedben meg főleg. 3x1-et vegyél be belőle. Vagy magne b6 vagy megnesii citricit. Nem veszélyezteted, mivel nem fizikai munkát végzel, csupán mivel a terhesség közepén jársz, a pici sem olyan kicsi már, ezért érzed ezeket. Az aranyeret nem ott érzed és azt kijönni sem, max ha nagy vécézel.
2011. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért veszélyeztetnéd? A terhesség nem betegség. Ahogy olvasom viszonylag normális melód van, tehát nem vagy vegyi anyagok között, nem kell emelned.

Én 29 hetes vagyok és most is csak azért jöttem táppénzre, mert az üzletemben elkezdtem olyan árukat forgalmazni, amik nehezek és már nem bírom emelgetni. Egyébként szerintem még egy pár hetet biztos maradtam volna!

2011. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szíved szerint dolgoznál még, vagy nem? Ha úgy érzed, már nem bírod úgy, jobb lenne pihenni, abban sincs semmi kivetnivaló. Nincs két egyforma terhesség, és mindenki máshogy is éli meg. Attól mondjuk, hogy x. vagy y. szülés előtti napig gályázott, még nem kötelező z-nek is ugyanolyan könnyen viselni a terhességet.


Ha még dolgoznál, csak aggódsz, a legbiztosabb, ha a dokiddal beszélsz. Ha a méhszáj nem nyílik (ami egyébként előfordulhat a túl sok keményedéstől), és a méhlepény nem öregszik, akkor nincs okod a félelelmre. A keményedéseidre is fel tud írni a dokid erősebb magnéziumot, én pl. első gyerekkel csak néha-néha szedtem magneb6-ot, de a másodikkal sokkal többet keményedtem mér az elejétől fogva, így napi 6-8 szem magnesii citricii volt az adagom.

2011. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!