Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.8 hetes terhes vagyok es...

Anna 27 kérdése:

Kb.8 hetes terhes vagyok es mar a terhessegem elejetol kezdve fajt a hasam. Nem allandoan, alkalomszeruen, de eddig minden nap. Agodnom kellene?

Figyelt kérdés
Voltam orvoshoz, megvizsgalt, vert vettek es azt mondta, minden rendben van. De en mar megint nyugtalan vagyok, mindjart megjon erzesem van es emellett szurkan a jobb oldalon. Szerintetek? 22-en megyek az elso nagy kivizsgalasomra, nagyon aggodom.
2011. okt. 6. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok és pár napja nem fáj minden nap.
2011. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj, ez teljesen normális!! Nekem is mindig mindjárt megjön érzésem volt, és nem volt még se semmi baj. Ez azt jelenti, hogy ott van a baba. Nő a méhed, dolgozik a szervezeted! Boldog babavárást!
2011. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom.Remelem nem lez semmi baj.Kulonben augusztus 13-an volt utoljara mens. es most hogy kozeledik a 13. lehet meg arra emlekszik a szervezetem?
2011. okt. 6. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Igen az is lehet hogy a szervezeted még arra emlékszik, hogy most (nem) kéne megjönnie. :) Én 10hetes vagyok de egész nap szúrt a jobb oldalam és totál megjön érzésem is van. Remélem nekem is csak a baba csinálja a helyet. :)
2011. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne aggódjatok, velem ugyan ez volt,sőt olyan tojás fehérjés folyásom volt, néha úgy éreztem a folyásomat,hogy sokszor már majdnem sírva rohantam,hogy megjött.A görcsök főleg az oldal szúrkák azért vannak,mert nő a méhed. 7hetes korodra már egy kisebb sárgadinnye méretű! Nyugodtan szedjél Magne b 6ot az csökkenti a görcsöket...Ha esetleg kis pecsételésed lenne 13-a körül akkor se ijedj meg, a szervezetednek új eza helyzet, és mikor nem kéne megjönne mégis jelez,hogy itt lenne az idő.....De nem lesz gond:) 9.5 hetes terhes kismama:)

2011. okt. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok 9 hetes, és ugyanilyen érzésem van már a várandósságom kezdete óta. A dokim szerint semmi baj, nekem is a MagneB6-ot ajánlotta, amióta szedem, ritkábban érzem a hasam. :) Ne aggódj, azzal többet ártasz, inkább élvezd az állapotod! Persze könnyű ezt mondani, néha engem is a frász kerülget, de leküzdöm. :) Boldog babavárást!
2011. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!