Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még van remény, hogy abban a...

Még van remény, hogy abban a petezsákban baba van? Ha az utolsó mensi első napjától számoljuk, hat hetes terhes kéne legyek,

Figyelt kérdés
de ma az orvos hüvelyi uh-n is csak egy 14x9 mm-es petezsákot látott. Azt mondja, lehet kisebb a terhesség, menjek vissza egy hét múlva. Felírt progesteront, mert volt két elhalt terhességem. Megőrjít ez a bizonytalanság.
2009. ápr. 28. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet! Én 6 hetesen voltam akkor volt 6mm-es petezsák, rá egy hétre már szívhang és 6 mm-es baba!!! És nekem 1 héttel később fogant, tudom mert hőmérőztem! Így abszolút reális! Nyugi, ott lesz a baba!

Minden jót kívánok!

2009. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam, 6 hetesen mentem uh-ra és a doki csak petezsákot látott, és hazaküldött 2 hét pihire hogy nőjön még a baba. Na de amikor visszamentem már ott volt és szívhang is volt! Ne aggódj ott lesz nálad is!

Boldog babavárást. 16 hetes pocakos

2009. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes aggódnod. A 6. héten még nálam sem volt semmi, de a 8. héten már dobogott a baba szíve! Nálam is hasonló a helyzet, 32 napos ciklusaim voltak, így tudom, hogy később volt a peteérésem is, és ilyenkor pár nap is rengeteget számít! Ne aggódj, biztosan rendben lesz minden veletek! Nekem is volt már elhalt terhességem, tudom nem könnyű, de muszáj pozitívan hozzáállni, mert különben megőrül az ember.
2009. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.Én is átéltem.3 hüvelyi ultrahangon voltam ,mire egyértelmű volt,hogy ott a baba.petezsák az volt,elég hamar látni lehetett csak úgy tűnt üres.A doki azt mondta várunk.Ha vérzés vagy görcsölés van ,akkor rögtön menjek,mert akkor lehetséges egy vetélés.De nem volt semmi baj.21 hetes vagyok.

1. hüvelyi ultrahang: rendes nagy uterusban 6x6 mm-es petezsáknak imponáló képlet.Korai terhesség?

2. hüv. ultrh.:gravid uterusban 7,7 x 18,3 mm-es szabálytalan alakú petezsák.Missed ab.grav,.s.6?

3. hüv. ultrh.:Gravid uterus cavumában egy szabályos petezsák,benne egy élő embrio CRL:18,7mm Subchorialisan kiterjedt 40 x 10 mm-es haematoma.

ekkor már 8 hetes 4 napos voltam.

2009. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én múlt kedden voltam dokinál, azaz 21-én, akkor voltam pont 6 hetes. De 6 mm es szabályos petezsákot látott, és május 11-re !!!! hívott csak vissza.A teszt 10 nappal előtte lett először nagyon halvány pozitív, és 2 naponta csináltam újat, még aznap is amikor már nagyon hamar erős pozitív lett.

Gondolhatod, alig bírom ki. De szerintem nekem is később volt a beágyazódás. Azóta sem érzek semmi különösebb tünetet, bár néha hányingerem van, de nem reggel és többet alszom, amúgy semmit nem érzek.

Mellfeszülés ilyesmi semmi. Neked van tünet?

2009. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy én kértem utrogestant, mert jan-ban volt missed abom és csak egy mensim jött meg azóta.

üdv

2009. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sziasztok mindenki. Nagyon hálás vagyok a válaszaitokért. Sokkal könnyebb így kibírni, hogy látom, más is ugyanazzal a problémával küszködik, amivel én.

Május elseje miatt nem tudtam visszamenni a dokihoz tegnap, de lehet, hogy jobb is, mert ha még mindig nem látszana, sík ideg lennék. A melleim valósággal fájnak reggel, úgy feszülnek, más tünetem nincs, néha egy kis hányinger vagy émelygés, de egyszer sem hánytam. a progesteront már ötödik napja használom, habár efelől is kétségeim vannak, mert állítólag rákkeltő és a magzati elhalást sem akadályozza meg minden esetben. De azért igyekszem pozitívan gondolkodni csak egy kicsit nehéz már két missed ab. után. Komplikációmentes babavárást és egészséges babákat kívánok nektek és magamnak is, lányok!

2009. máj. 2. 08:22
 8/9 A kérdező kommentje:

sziasztok. tegnap jöttem ki a kórházból, sajnos meg kellett műteni. AZ orvos azt mondta, nem is talált embriót a petezsákban, az üres petezsák azonban növekedett! Hallottatok már ilyenről??

Már nem tudom mit tegyek, ez volt a harmadik missed ab-om. Mindenesetre köszönöm nektek a biztató szavakat és remélem, hogy nektek semmi gond nem lesz terhesség alatt.

2009. máj. 9. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Hmmmmmmmmmmmmm...........nehéz bármit is irni,nagyon sajnálom. .....

Most pihenjél sokat,lelkileg töltödj fel,és mindenképp az orvossal beszéld meg,hogy mit-hogy tegyél,hogy erősödj meg és mennyi időt kell várni a következő babáig.Ne add fel!! Szoritunk!

2009. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!