Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a feje, frontérz...

Másnak is fáj a feje, frontérzékenység miatt? Tanács? Gyógyszer?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, mindkét előző terhességemmel megvolt ez a gond. Akkor is sokat szenvedtem, volt h ettem gyógyszert. nagyon lüktet az egész. nem akarok rendszeresen gyógyszert enni.. :(
2011. okt. 5. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék, bár ha már ennyire fáj, egy fél fejfájás csillapító nem árt.
2011. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elmúlt napokban én is szenvedek. Vasárnap volt méhösszehúzódásom(5-6szor kb) fáj a fejem és fáradékonyabb vagyok és a baba is eléggé nyugtalan. 25 hkm
2011. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat fájt a fejem az első hetekben, de a 12, hétig nem voltam hajlandó semmit bevenni.

Azóta (25 hetes vagyok) 2x fájt annyira, hogy azt hittem beleőrülök, akkor bevettem egy fél Rubophent,és ennyi.


Sok folyadék,sok friss levegő, és pihenés.

2011. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

épp tegnap voltam gyógyszertárba, nekem a Panadolt ajánlották. 346- ft, 12 szemes. Nekem bevált, este kaptam is be egyet, annyira fájt a fejem

35hkm

2011. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!