Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól igényelhető az...

Mikortól igényelhető az adókedvezmény? Akkor is megkapom ha majd csak az adóbevallással küldöm el?

Figyelt kérdés
Sajna a munkáltatóm elég zűrös. Egy multi cégről van szó és amióta terhes lettem elég flegmák. Semmiről nem tájékoztatnak, semmiben nem segítenek. Mindent a védőnőm mond és sok más kismamától is kapok információt.
2011. okt. 6. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhesség 91.napjától lehet kérni, egy nyomtatványon. Azt nem tudom, hogy ha nem kéred, visszamenőlegesen megadják-e, úgyhogy szerintem érdemes kérni hamarabb.
2011. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, megkapod visszamenőleg is! A terhesség 91. napjától jár, és ha év közben nem veszed igénybe, akkor jövőre, az adóbevalláson keresztül vissza tudod igényelni. Ez biztos, mert utána néztünk, és mi is így csináljuk.
2011. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!