Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tesztelt mostanában pozitív...

Ki tesztelt mostanában pozitívat (terhességi teszttel)?

Figyelt kérdés

Én ma, késő du teszteltem erős pozitívat az első próbálkozós hónap után.

Tüneteim: Beágyazódáskor napokon keresztül mindjárt megjön érzés, most izomláz érzés a méhemben, cici érzékenység, enyhe émelygés. 5-6 hetes lehetek.

Második baba lesz, az első 2 év után jött csak össze, szóval felér egy csodával, ami történik, nagyon boldogok vagyunk!

Nektek hányadik baba, milyen tüneteitek vannak?

Ki (lesz) a dokitok?


2011. okt. 7. 23:21
1 2
 1/11 Atroposz ***** válasza:
Hű elsőre? Valamit tudtok ezen az oldalon nagyon ritka.Gratulálok.
2011. okt. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!!

Nekünk mindkettő első próbára összejött :) :) (ritkaság vagyok én is?) :D

2011. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első baba elsőre /véletlenül/ jött össze, a másodikat most terveztük kemény egy hétig és össze is jött:)

Hátrahajló méhem van és a doki azt kérdezte hány évig próbálkoztunk :DDD

Sajna a pozitív teszt után vagy 2 nappal barnáztam meg véreztem vagy 3 hétig, úgyhogy ez beárnyékolta az örömöt, de azóta minden rendben de parázok ezerrel, jobban mint az elsőnél

13hkm

2011. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szi
2011. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Először is gratulálok!!!

Nekem van már egy másfél éves kisfiam.

Most volt az esküvőnk szeptember 10-én, azóta próbálkozunk és már pozitív is lett a teszt.

Eddig nekem is volt szurkálás a méhemben, hányinger (most egy pár napja, mintha nem érezném annyira).

Nekem Dr. Kazát Tibor az orvosom, az elsőt is már nála szültem.

2011. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Előző vagyok

Bocsi, Dr. Kazár Tibor

2011. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi, de hétvégén nem voltam gépközelben, most pedig megvártam az orvosi vizsgálatot.

Ma voltam, 6 hetes a picink és már van szívműködése.

Az előző dokimban csalódtam, úgyhogy most dokit keresek, egyelőre Dr. Végh Györgyöt szemeltem ki, de nem igazán jön be a stílusa és iszonyat sokat kér a szülésért (150-et), de még meglátjuk!

Köszönöm szépen a gratulációkat én is gratulálok mindenkinek!

Szerintem mindig csoda, ha kopogtat a baba, de ha elsőre sikerül, az pedig különösen!

Minden jót nektek a továbbiakban is.

2011. okt. 11. 18:45
 9/11 Atroposz ***** válasza:

Hűha ez durva.Mármint ezt úgy érted ,hogy kb 12000ft/alkalom +150.000 a szülés?

Az bizony nagyon sok!

Tegnapelőtt halottam a 37 hetes kismama történetét a híradóban, hát nagyon megrázott.Azóta azt gondolom,hogy mindenképp kell nekem fogadott orvos.Bár lehet ,hogy neki is volt.Fizetek neki,csak rendben jöjjünk ki a kórházból. 19+4h

2011. okt. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen. Januártól már 15 ezer lesz Végh doktornál a terhesgondozás és 150 a szülés.

Tegnap megbeszéltük a férjemmel, hogy nem őt választjuk mégsem, de nem az árak miatt, mert ha rendes, lelkiismeretes lenne és látnám, hogy számíthatok rá, akkor minden további nélkül kifizetnénk, de így nem.

Úgy látom nagyon pénzéhes, de a modora nem áll ezzel arányban!

Most a Jánosban kórházban próbálok orvost találni.

Mi volt azzal a kismamával, akiről szó volt a Tv-ben?

Nem láttam sajnos.

Keveset nézek tévét, mert ugye itt az örökmozgó kisfiam is.

2011. okt. 12. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!