Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lenne (esetleg volt) az...

Mi lenne (esetleg volt) az első reakciód, ha kiderülne, hogy nem csak egy babát vársz, hanem ketten vannak a pocakodban?

Figyelt kérdés
Tehát ikreid lennének. :)
2011. okt. 8. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nagyon-nagyon örülnék! Aztán meg jól megijednék,hogy mi lesz így!

Nekem sajnos nem lett. Akkor nem is szerettem volna, ma már úgy gondolom, jobb lett volna, mint a kis-korkülönbséges testvérpár.

Még mindig azt mondom, ha harmadikra ikrek lennének, akkor is nagyon örülnék neki!

2011. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Ha az első terhességem lett volna iker akkor valószínűleg örültem volna mert még fogalmam sem volt arról hogy milyen egy,két gyerekkel és hogy csak magamra számíthatok meg a férjemre de ő estig dolgozik /a nagyszülők nagy csalódást okoztak gyerekfronton meg másutt is de az nem ez a téma/.

Most bevállaltuk a másodikat és imádkoztam hogy nehogy ikrek legyenek, mert az nem tudom hogy oldottam volna meg egyedül. Az első babám ráadásul koraszülött volt úgyhogy ezt a terhességem még jobban végigparázom majd mint az elsőt. Így hogy csak egy baba van ez sem garancia a sikeres 40 hetes terhességre de legalább nagyobb az esély mintha ikreket várnék, szóval Isten ne vegye bűnömül de csak hálát adni tudok hogy nem ikrek.

2011. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én most az első babámat várom, és ha az elején kiderült volna, hogy ikreim lesznek, megörültem volna, mert számomra az olyan megható, meg szép dolog, másrészt kissé kétségbeestem volna, hogy hogyan fogok majd kettővel egyszerrre foglalkozni, és anyagilag is dupla annyi pénzt kellene kiadni, és mivel csak egy fizetésből élünk, nem lenne könnyű.... De végül is örülnék neki, és biztosan feltalálnám magam.
2011. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Először meglepődnék, szóhoz sem tudnék jutni. Utána örülnék, majd a totális kétségbeesés! Nekem sincs segítségem, és 1 picúr is néha sokkk!:) Minden elismerésem az ikres anyukáknak!!!!
2011. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék a világ legboldogabb anyukája!Elsőre egy babám lett majd talán legközelebb!A gének megvannak már csak szerencse kell nekem is!Gratulálok minden ikres és nem ikres anyukának szerintem a gyereknevelés a világ legcsodálatosabb és legfárasztóbb munkája!!! :)
2011. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én rettentően megijednék.

Sajnos a zservezetemet megviseli a terhesség.

Egészséges életerős nő vagyok, nem voltam osem korábban beteges és eltubyult, de az első babámnéál is meg most is minden baj előjön rajtam.

Folyton van valami baj, komplikáció, teljesen tönkre tesz a terhesség.

Szülés után mintha mi sem történt volna.


Ugyan ez ikrekkel szerintem sokszorozódna.

Ráadásul nem is érzem magam egyébként mentélisan sem elegendőnek ahoz hogy egyszerre két babát lássak el.


Nos, úgy néz ki ettől nem is kel tartani, mert most várom amásodik babánkat és többet nem is tervezünk.

2011. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon örültem volna neki. 6 hetesen mikor dokinál voltam mondta a doki hogy nem zárja ki az ikerterhességet mert jókora a petezsák. Aztán később kiderült "csak" egy baba van. Én nagyon nagyon örültem volna ha kettő van, de így is jó, csak egészséges legyen!

13hetes km

2011. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Épp a napokban ébredtem azzal reggel, hogy álmomban ikreket vártam. :-) Van már egy hároméves lányom, egy 14 hónapos fiam, most vagyok hathetes kismama. Ha netán ikrek lennének odabenn, én nagyon örülnék! Biztos nem lenne túl egyszerű, hiszen még a legnagyobb gyerekem is 4 év alatti lenne, amikor megszületnek az ikrek, szóval tuti lennének húzósabb dolgok, de azért ha most valaki felajánlaná, hogy válaszhatok, simán választanám az ikreket. :-)))
2011. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
egy van a pociban-eslő bab..nem is akartam ikreket,ha az lett volna is örültem volna,de én nem akartam egyszerre letudni mennyivel jobb többször átélni és babázni :D
2011. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Most az első babámat várom de nagyon örültem volna ha azt mondják,hogy ketten vannak :)
2011. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!