Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd a mell feszesedni...

Mikor kezd a mell feszesedni ill. a mellbimbó körül barnásodni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! nekem feszesedni a 13.héten kezdett, barnulni viszont csak kb. a 18.héttől fokozatosan.

24hetes

2010. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Feszesedni nekem is úgy a 12.hét után kezdett (de nem nagyon), barnulni meg mostanában, mondjuk 1-2 hete, szintén folyamatosan :)

Egy szintén 24 hetes kismami ;)

2010. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első jele hogy megfogant a baba..besötétedett a bimbóudvar.Érdekes volt,de sejtettem mit jelent.3.terhességem.Az előzőekkel nekem is kb.14-18héttől kezdődött!
2010. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem még szinte semmi változás. Épphogy látok egy ici-pici változást, nem feszesedik, csak picit barnább.

24 hetes kismama

2010. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az első jelek között volt. Sokkal feszesebb lett (és nem úgy, ahogy mensi előtt szokott) már a mensi-kimaradás előtt, s elkezdett barnulni is. Mára 80B helyett 85C-s melltartót hordok, a mellem egyötöde egy nagy bimbóudvar.


7 hetes és 4 napos vagyok

2010. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pár hetesen ez volt az első jel, hogy iszonyúan feszült a mellem. Most vagyunk 6 hetes 4 naposak, és ez azóta is fennáll.
2010. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!