Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudtad az utolsó...

Ha nem tudtad az utolsó mensid dátumát, mi alapján tudta a doki megállapítani, hogy mikorra vagy kiírva?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak méretek, de azok eltérők lehetnek. Abból pontosan meg tudja állapítani? És akkor is szültél, amikor ki voltál írva? Vagy csúszott? Mennyit?
2011. okt. 9. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én pont igy vagyok most... a napot pontosan nem tudtam neki megmondani csak azt h januärba volt meg valamikor :))) aztàn méretek alapjàn nézte...de annyira nem lehet a méret eltérö mert nem heteket téved... meg amugy se jön ältaläba idöba a baba ha valaki pontosan tudja mikor volt meg annak is jöhet hamarabb...
2011. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első gyermekünket nem terveztük és olyan 7 hetes terhesen jöttem rá, hogy terhes vagyok. Aztán mindenki kérdezte, hogy mikor volt meg utoljára. Azt mondtam hogy 10 és kész. Kb tényleg ott körül volt, de pontosan nem tudtam. Így 6 nappal a kiírthoz képest született a lányunk. A 2. tervezett volt, na akkor mondom, most napra pontosan születik.

A 2. lányunk 4 nap késéssel jött, de meg kellett indítani a szülést.

2011. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én jan 23-án menstruáltam utoljára ez alapján okt 30 a szülés időpontja de 40 napos ciklusaim voltak viszont tervezett volt és szerintem feb 14-én hoztuk össze,a kicsikénket,a méretei alapján végig nov 21.a kiirt nap.Szerintem egy héttel előbb fog megszületni de majd kiderül.

Úgy-hogy mint látod lehet nagy eltérés is a két dátum között!

Üdv 33 hetes km.

2011. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj, hogy 1 hónappal ezelőttig szoptattam. Volt menzim csak rendszertelen, nem is foglalkoztam vele. Most úgy néz ki terhes vagyok (menzi késés, pozi teszt), szerintem 5-6 hetes lehet. Dokihoz nem akarok még menni, sztem korai, majd kicsit később. Kíváncsi leszek, hogy ha tényleg terhes vagyok, akkor mikorra leszek kiírva, és mikor fogok szülni... :)
2011. okt. 9. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

én pcos vagyok. évi kb 3-4spontán mensim van.

mikor a fiam megfogant 2009augusztusban elötte májusban volt mensim...szoval abbol nem lehetett kiindulni:) mivel nem számitottam babára, 10hetes voltam már mikor kiderült a dolog, mikor csináltam egy tesztet. azon uh méretek alapján adtak meg egy becsült kort,és irtak ki. állitolag a 12ik htig kb 1ütemben nőnek a picik, utána jönnek elő egyni különbségek. végül 2 nappal a kiirt után inditották a szülést(magátol még semmi jele nem volt h indulna...)

2011. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tudom napra pontosan a dátumát, mégis 1 héttel hamarabbra vagyok kiírva, mert a baba hamarabb foganhatott.

Nálam így sem mensi alapján, hanem a 12 hetes uh alapján számolták ki a kiírt időpontot,mert 3 helyen is 1 héttel nagyobbnak mérték, ami ugye azt jelenti, hogy nem középidőben, hanem mensi után 7 nappal fogant a baba. így tök mindegy hogy tudom, mikor volt az utolsó mensim.

Valójában meg ki tudja már mikor fogant, sokszor voltunk együtt akkor a párommal.

2011. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utólag belegondolva hülye kérdést tettem fel. :) de amikor a kislányommal terhes voltam, az utolsó menzi szerinti időpontra voltam kiírva, volt hogy nagyobbnak mérték, és mégse módosították.
2011. okt. 10. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!