Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett kismamák! Ti...

Veszélyeztetett kismamák! Ti hogy ütitek el az időt otthon?

Figyelt kérdés

Én még elég az elején vagyok, de nem dolgozhatok! Sokat kell pihennem, de nagyon unatkozom!

Jó és hasznos ötleteket várok :)


2011. okt. 10. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:

nézegesd a babaruhákat, babakocsikat stb a vaterán, teszveszen :) hátha kifogsz valami jót

olvasgass szüléssel, szoptatással, gyerekneveléssel kapcsolatos cikkeket, az hasznos lesz

tanulj nyelvet, olvass regényt, próbálj ki új recepteket, hívj át barátnőket beszélgetni

2011. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent a pihenés?feküdni kell vagy azért felkelhetsz?
2011. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Felkelhetek, de pl egy egész délelőttöt nem lehetek talpon :S Nézegettem otthon végezhető munkákat, de nem találok egy olyat sem, amivel érdemes lenne foglalkozni.
2011. okt. 10. 09:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem végig kellett feküdnöm a várandósságom. Olvastam, sokat, mindenfélét. Legjobban az eseménydús krimik kötöttek le. Otthon, ha már nem ment az olvasás, akkor rácuppantam a szappan operákra. Soha nem volt időm és idegzetem ezeket a sorozatokat nézni, de várandósság alatt sikerült elütni velük az időt. Kilenc hónap alatt, volt olyan sorozat ami végig lefutott. Bizony még Esmeralda is előbb megszült és meggyógyult, mint ahogyan én fölkelhettem. Azóta sincs időm annyit tévézni. Mivel laptopunk nincs, nekem a gépezés ki volt lőve, mert már negyedóra ülésnél bizony fájt a hasam és kőkemény lett. Szerintem a sorozatokat az ágyhoz kötötteknek találták ki.
2011. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát a laptop az valóban jó dolog:) Enélkül meghalnék :)

Rossz, mert mindenki dolgozik, senki nem ér rá. Tesómmal gyakran beszélünk skype-on, mert ő is otthon van, bár ő már megszült. De ez kevés. Nem tartalmasak a napjaim. Szeretném hasznosan tölteni.

2011. okt. 10. 09:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát még a wi-fi és az okostelefon milyen jó kis találmány így ágyban fekve :)

Én mondjuk nem vagyok veszélyeztetett, de nem rég voltam amniocentézisen, így nekem is most feküdnöm kellett jó pár napot, most még pedig nem merem megerőltetni magam, szóval nuku házimunka egyelőre.

Így még talán rosszabb, mert előtte én totál aktív voltam, nyaralni voltunk, tettünk vettünk, most hirtelen meg semmit nem csinálhatok.

Én sokat netezek, pl megnézem melyik baba boltban mit lehet kapni, milyen áron, összehasonlítottam őket, hogy majd hova érdemes elmenni vásárolni.

Sokat olvasok, és hát a tv-ben is megy valami. Most mondjuk a laptopon is rendet raktam, kitöröltem csomó dolgot,ami nem is kellett már.

E mellett írok babanaplót, bár egyelőre csak a gépen, de az is mindennapos elfoglaltság.

Ja és bevittem a gépbe a kedvenc receptjeimet, ne tűnjenek el :)

Sajna nálunk is mindenki dolgozik, leendő nagyszülők vidéken laknak, így nem sok látogatóm van nekem sem.

Próbálj meg olyan dolgot kitalálni amit tudsz az ágyban félig ülve, félig fekve csinálni. Nekem erre jó volt még a számláink rendezgetése, lefűzése :)

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe!Kitartást!

2011. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kötni tudsz? Esetleg egy szép kis takarót a babának. Ha nem tudsz és van egy kis kézügyességed, megtanulhatsz kötős ujságbol is egyszerübb mutatványokat!
2011. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kötésen már túl vagyok :)
2011. okt. 10. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is kötöttem babatakarót, aztán gyöngyfűzésbe kezdtem. Karácsonyra minden nő rokonom gyöngy ékszereket kapott. :)

Aztán, mivel kötni tudtam, de horgolni nem, azt tanultam meg netről. Ezen kívül sokat fórumoztam, az is nagyon jó időtöltés ilyenkor.

2011. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is fórumozok, kvízezek, játszogatok, főzőcskézek (olyat, ami mellett nem kell ott állni), olvasgatok.
2011. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!