Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten vagyok 11 hetes! Még...

A héten vagyok 11 hetes! Még belefér az időbe?

Figyelt kérdés
De sajnos abortusz lesz belőle! Jövőhét keddre van idő pontom az altató orvoshoz!
2011. okt. 10. 16:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, 12.hétig végeznek.
2011. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
78%
Miért akarod elvetetni? Ne érts félre, nem feletted, mint személy felett akarok ítélkezni, de az abortusz igenis gyilkosság, még akkor is, ha az embertelen, és ultraliberális törvény engedi. Elhiszem, hogy nehéz helyzetben vagy, de biztos, hogy ez a helyes megoldás? Egy 11 hetes picinek már mindene megvan, ver a kis szíve, mérhetőek az agyhullámai, fájdalmat érez, és olyan, mint Te, csak piciben! Hangsúlyozom, nem Téged, mint személyt akarlak bántani,nem gondolom, hogy rossz ember lennél attól, mert nehéz helyzetben eszedbe jutott ez, de ez nem helyes, hidd el! Nagyon megbánnád! Még nem késő meggondolnod!
2011. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
83%
ha sajnos akkor miert veteted el?Sajnalom!!!a kerdesre nem tudok valaszolni de sajnalom hogy ilyen helyzetbe vagy hogy el kell vetesd
2011. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy most ez tűnik az egyszerűbb megoldásnak, és nehéznek tűnik, hogy megtartsd, de hidd el, nem fogod megbánni, ha a nehezebbnek tűnő utat választod! Gyakran nem az helyes, ami egyszerű... Ő benned már most egy élő ember, és szeretne élni! Nagyon sok szeretet fogsz majd kapni Tőle! Csak most még nem tudja kimondani, hogy "Anya szeretlek!", de már most érez!
2011. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
83%
Hát éppen csak belefér... De miért nem tartod meg? Persze csak ha nem vagyok túl indiszkrét.
2011. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Ezt a dokid meg tudja mondani, nem? Bár elég necces de biztos tudja az orvosod, hogy meddig lehet hisz ezért őt is nagy baj érheti.
2011. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Igen a helyzetem nagyon nehéz! De itt nagy gondok vannak, és nem az én részemről! Én próbáltam, úgy húzni az időt ahogy csak lehetett! De nem lesz rá bátorságom! És a védőnő szerint ki fogok futni az időből! Mert lehet, h a baba a korához képest nagy és akkor már nem veszik el!
2011. okt. 10. 17:31
 8/48 anonim ***** válasza:
Írd le mi a gond? Hátha tudunk tanácsot adni, segíteni?
2011. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne vetesd el!Egy életre megbánnád.11 hetes babának jól írták előttem érzései vannak.Ugyanolyan mint te csak picibe.Mik a gondok?Biztos tudunk segíteni.E.
2011. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el! Öntsd ki a szived , biztos tudunk segiteni ha nem mással tanácsokkal , jó szóval!zs
2011. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!