Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. Egy kis...

6 hetes vagyok. Egy kis hasfájdogálás belefér igaz? Nem görcsölök, hanem néha fájdogál.

Figyelt kérdés
Lehet néha bekapni Magnéziumot, vagy inkább előbb kérdezzem meg a dokimat?
2009. aug. 27. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit fáj, akkor az belefér. Ha erősebb görcsök vagy vérzés jelentkezne, akkor kell orvoshoz fordulni. Nekem rögtön mondta is a dokim, hogy egy ideig még természetes, ha menstruációs görcseim vannak. Sőt, fogod érezni a szalagok nyúlását is. A magnéziumot lehet szedni a görcsökre, de kérdezd meg a dokit, hogy mikortól javasolja. Én a 11. héten vettem be először, és azóta szedem, ha görcsölgetek.

20 hetes km.

2009. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsöl,akkor nincs gond,szerintem.Nekem azt mondta az orvos,hogy ha nem görcsöl és nem vérzik,akkor nincs gond.Növekszik a méhed,emiatt is húzódhat.A magnézium jó,de kérdezd meg az orvost,mennyit szedj belőle.
2009. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Nincs vér egy csepp sem, és nem görcsölök, hanem néha fájdogál. Egyáltalán nem mensis görcsre emlékeztet. Úgyhogy annak veszem, hogy normális :) Majd jövőhéten megyek dokihoz, aztán majd rákérdezek.
2009. aug. 27. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hetes kismami vagyok, pont a tegnap tettem fel egy effajta kérdest itt a tegnap, nekem is fájdogal de megnyugtattak, hogy ez normalis, sőt tegnap egy 13 hetes kismamával hozott össze a sors és azt mondta h neki mai napig szokott.Akkor van baj ha vérzel is.Ne aggódj, mondom én aki ugynigy aggódott tegnapig.Kellemes babavárást!
2009. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is kellemes babavárást!
2009. aug. 27. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!