Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a nyákdugó lehetett? Vagy...

Ez a nyákdugó lehetett? Vagy talán fertőzés?

Figyelt kérdés
Éjszaka eléggé görcsöltem és éreztem hogy valami folyik ki belőlem,felkeltem és egy kis adag ilyen ragacsos nyúlós takonyszerű(bocsi) valami ilyen fehéres-sárgás színű jött ki belőlem. Aztán 1 óra múlva megint felkeltem mentem pisilni és megint egy adag. Ilyen sárgás-fehéres valami. Mi lehetett ez? Most is eléggé fáj lent az egész méhem mint ha húzódna lefele. Tegnap előtt nézték a méhszájamat 1 ujjnyira vagyok nyitva. 39+6 hkm
2011. okt. 11. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és 2 nappal később szültem.40+1 hétre.
2011. okt. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, nyákdugó volt. Szóval bármikor jöhet a baba. Sok sikert nektek :)
2011. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát lassan itt az idő! Könnyű szülést Neked!!!
2011. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem véresnek kell lennie a nyákdugónak? Maximum mennyi időm lehet a szülésig? Most megyek a dokihoz magzatvízvizsgálatra akkor előtte említsem meg neki? Ezért ugye nem tarthatnak bent? bocsi a sok hülye kérdésért csak első baba és semmit nem tudok:)
2011. okt. 11. 08:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem mindenkinek véres, nekem sem volt az, ráadásul hatalmas mennyiség jött ki és azt hittem magzatvíz :)

Ezért nem fognak bent tartani. Általában 1-2 napon belül baba szokott lenni, de van akinek 1-2 héttel hamarabb távozik. Nyugi, nem sok van már hátra!

2011. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Itt egy video link arról, hogy hogyan néz ki a nyákdugó

[link]

2011. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Hát ez undorító!!!! Majdnem elhánytam magam!!! Pedig bírom az ilyesmit!!! :))

Nekem még van kb. 2 hetem és még nem történt semmi!!!(remélem ez nem gond)

Amúgy sok sikert a szüléshez és jó egészséget kívánok nektek!!! :D

2011. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen ez a nyákdugó volt.Nekem sem volt véres, és kisebb darabokban távozott/ez reggel volt/, és akkor délelőttől, már szabályos időközönként mindig görcsölgetett a hasam.De csak olyan csipkelődés szerűen.Aztán 5 percenként, de még az sem volt igazi fájás, csak olyan, mintha egy kicsit bökködtek volna:))És az igazi fájások este 10 órától voltak, és éjjel 2 után megszületett a kisfiam.Szóval nálad is bármi lehet.

És emiatt nem fognak benttartani.

Könnyű szülést:)

2011. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2011. okt. 11. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony az, remélhetőleg mihamarabb babázhatsz, sok sikert, majd jelentkezz, hogy mi van veled.
2011. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!