Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti UH előtt hányszor...

12. heti UH előtt hányszor fordultatok meg az orvosnál?

Figyelt kérdés
Első vizsgálat 5 hetesen volt- kézi. Utána 6, majd 7hetesen voltam UH-on, ahol mindent rendben találtak. A védőnőm szerint a következő UH a 12. héten esedékes. A doki ellenben azt mondta, előtte még látni szeretné minden oké-e, mert ilyen kis terhességnél sosem lehet tudni.Ez csak azt jelenti, hogy alapos az orvosom? A barátnőimnél csak 7 és 12 hetes UH. volt..
2009. ápr. 30. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Engem is megnézett még 9 hetesen is, csak utána adott időpontot a genetikai 12 hetes uh-ra és a vérvételre. Szerintem csak alapos a dokid, minden orvos másképp csinálja. Magánrendelésre hívott vissza? az mindent megmagyarázna:)
2009. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem szerencsére :)
2009. ápr. 30. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg örülj hogy ilyen lelkiismeretes veled, a legtöbb doki már belefásult a kismamázásba és csak a szülés közeledtével érdeklődik "jobban"!
2009. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha maszek orvos akkor van egy pici lehúzás szaga a dolognak. Az igaz ugyan, hogy pici terheséggel bármi lehet, de az is igaz, ha panasza van az embernek úgyis soron kívül elmegy dokihoz.
2009. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Megint az első vagyok: miért nézett meg 6 és 7 hetesen is? A szívhangot "várta"?
2009. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
6 hetesen látható "jó szívműködést" írtak, de nem lehetett hallani, csak egy hét mulva. Alig tudták megmérni, mert olyan pincurka volt.3,1mm
2009. ápr. 30. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!Sztk-ba járok,a 4. héttől a 12. heti uh-ig 5 ultrahangom volt.Azt sem mondta,mikor fedzte fel a szívhangot,11 hetesen adta a beutalót a 12.heti uh-ra,és azzal a papírral mehettem a védőnőhöz is,addig nem írta rá a papírra egyértelműen a terhességet,pont azért mert bármi megtörténhet.


18 hetes pocis

2009. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor még módosíthatja is a terhességed korát és lehet h csúszik a genetikai uh is, ott fontos a kor mert csak megfelelő crl értéknél lehet "megbízhatóan" megmérni a tarkóredő vastagságot és az orrcsont hosszát.
2009. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is sztk-ba járok. 6 hetesen volt az első uh(szívműködés miatt), 9 hetesen a 2.(minden rendben van-e) és utána jött a 12. hetes.
2009. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! HA magán dokid van akkor menj csak ha hív:)! Alapos az a jó! Én voltam 4+2 naposan 5+4 naposan 8+5 naposan 11+3 naposan és így tovább... de jobb mintha 4-5 hetek kimaradnának. Az idegtépő ám annyikat várakozni!!!
2009. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!