Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki nem...

Van olyan kismama aki nem szedett magnéziumot a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Én nem keményedek és csak múlthéten vettem be először de csak ritkán szedem akkor is csak azért mert éjszaka görcsöl a lábam.Ugye nem baj ha nem szedem?33hetes km.
2011. okt. 4. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem baj. Nem mindenkinek kell szednie, ha nincs gondja. Gondolom, ha most összehúzódásaid lennének a pocakban, akkor bevennéd. Mivel nincs, így nem kell.
2011. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia.én is csak akkor vettem be egy szemet ha keményedett a hasam.amúgy nem.
2011. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Néha vannak olyan 20-30 mp.ig tartó mensi szerű görcseim de gyorsan elmúlnak.
2011. okt. 4. 16:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

jelen!

Akármilyen formában próbáltam magnéziumot bevinni a szervezetembe, rettentő hasmenésem volt tőle. Így inkább hanyagoltam...

2011. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem szedtem egészen az amnio-ig, azóta viszont sajnos kell.
2011. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szedtem, csak ha sokat mászkáltam és bekeményedett ...

A mensis görcs pedig jósló fájás, az már lehet ilyenkor, nincs jelentősége :)

2011. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azért kérdeztem mert sok kérdésben olvastam ,hogy ajánlott szedni de nem értem miért ha nem indokolt az orvosom csak szolt volna-Bár én a keményedésre is azt hittem hogy ha nekem nincs akkor az baj az orvos meg megnyugtatott hogy örüljek hogy nincs hisz nem jo az semmire.
2011. okt. 4. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia.En nem szedtem kulon magneziumot csak kombinalt terhesvitamint.
2011. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csak kombinált terhes vitamint szedek és mikor rákérdeztem a dokinál, hogy szedjek-e magnéziumot, csak nézett rám hülyén, hogy minek szednék. Külföldön vagyok, itt SENKI nem szedi és mégis teljesen rendben vannak.
2011. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sumergo ***** válasza:
90%

Ha nem görcsölt volna éjszakánként a vádlim, én sem szedném. Így viszont nem merem abbahagyni, mert az kegyetlen rossz érzés, mikor erre ébred az ember! Lassan abba is kell hagynom, remélem nem térnek vissza a vádligörcsök.


35+2 hkm

2011. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!