Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek ha 12 évesen elszívok naponta 1 doboz cigit? !

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 10:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Naponta egy doboz? Az egy kicsit sok, még felnőtt embernek is.


Az én párom 13 éves kora óta cigizik. Szaglása alig van, vérkeringése rossz, hiába próbál leszokni, nem sikerül neki, mondjuk már csökkentette.


25 éves.

2009. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Az rengeteg. Próbálj meg leszokni most, mert később még nehezebb lesz. Elsőként az egészség, meg hát mire te felnősz Magyarország a béke se.gge alá kerül (már most is ott van), minden dupla ennyibe fog kerülni, lakás- autótörlesztés és még mellé a havi 30-40 ezer forint cigi. Nagyon kemény az élet drága kérdező.
2009. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Több fajta ráktípus.
2009. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon komoly bajod lehet belőle.Töbféle rákot elkaphatsz!

Elsősorban nem a pénztárcára kell figyelni,hanem az egészségedre.Nehéz lesz,de le kell szoknod,ezzel "megölöd" magad.Folyamatosan egyre kevesebbet cigizz,nehéz lesz.Ha úgy érzed nem,megy beszéld meg a szüleiddel,vagy orvossal!

Sok sikert!


Eyébként tapasztalat,az osztálytársaim nagy része cigizik,elég sokat szoktak...

14/L

2009. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Pl. nem lesz pénzed értelmes dolgokra, nem tudsz későbbiekben egy jót kirándulni a családoddal, mert túl hamar kifáradsz, büdös leszel, reggelente durván köhögsz, félóránként ezen jár az agyad, és mindig valami helyet keresel, hogy kiélhesd a szenvedélyedet, miközben azzal áltatod magad, hogy mindez örömet okoz. Persze egyik sem biztos, de jó esély van rá.
2009. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
77%
Kis Darth Vader lesz belőled.
2009. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
kicsi maradsz! Ha lány vagy, gondod lehet a mensessel, stb......
2009. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hogyhogy kicsi maradok?

Ismerem ezt a dumát mindenki kitalálja és azt hiszi hogy akkor soha többé nem szivok cigit

2009. márc. 24. 13:29
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ja, én is ismerem azt a dumát, hogy "én testem, azt csinálok vele, amit akarok", és hogy "Titeket csak beetettek ezekkel a hülyeségekkel". Aztán azt is ismerem, amikor pár év múlva számon kéri a gyerek a szülein, hogy miért nem voltak szigorúbbak...
2009. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire ismered ezt a dumát akkor szívjál napi 2-3 dobozzal is vagy edd meg. De tudok jobbat. Áztass be egy doboz dohányt egy napra és vagy idd meg a levét vagy nyomd be a vénádba. A nikotin nagyon erős szívméreg én láttam állatkísérletet élőben többször is hogyan halnak meg pár mp alatt a nikotintól tehát én inkább nem szívok ilyeneket de a te életed csak nem a te pénzed az a baj.
2009. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!