Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
2011.10.08.án szombaton nálunk volt a barátnőm. Szeretkeztünk és megszakítással védekeztünk (még bőven időbe vettem ki). Ám azóta minden nap fáradt, álmos fáj a feje ás ma azaz kedden (2011.10.11.) 3 nappal az aktus után a köldöke alatt pár centivel gyengén fáj neki. Ezek lehetnek a terhesség első jelei vagy nem? Mikortól lehet észrevenni ha terhes? köszi előre is
2011. okt. 11. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Terhes éppen lehet az előváladék miatt is, de annak a tünetei nem most fognak jelentkezni, hanem hetek múlva.

Az mondjuk elgondolkodtató, hogy alapvető kérdésekkel nem vagytok tisztában, de szeretkezni tudtok...

2011. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A megszakítás nem védekezés, de gondolom ezzel te is tisztában vagy. 3 nappal az aktus után még nem lehet terhes, tüneteket meg főleg nem érezhet. Szerintem csak a frontok miatt ilyen, de tuti nem a terhesség miatt. Leghamarabb 2-2.5hét múlva lehet ilyenen gondolkodni.
2011. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Köldök alatti fájdalom lehet gyulladás jele. Jobb lenne dokihoz vinni.
2011. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Megnyugtató volt. Bevallom hülyék voltunk de egy kicsit el szaladt velünk a ló és annyira be voltunk indulva hogy nem volt eszünkbe az óvszert keresgélni :( de megnyugodtunk hogy ezek nem a terhesség jelei amúgy gondoltunk mi is a frontra de szeretnénk biztosra menni.
2011. okt. 11. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Így van,az előváladéktól is lehet állapotos valaki.A legtutibb jele,hogy a köv.menstruáció nem jön meg.Akkor egy teszt,ha a teszt pozitív irány a nőgyógyász és az 100%-osan megállapítja,hogy baba van.

3 nap után nincsenek terhességi jelek.Az is lehet,hogy annyira ideges,hogy bebeszéli magának.Mi 1.5 évig próbálkoztunk,hogy teherbe essek,és szinte minden hónapban produkáltam valami terhességi tünetet,ennek a mensi megjövetele tett mindig keresztbe.

2011. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: köszönöm neked is a választ ha holnap se fog rendbe jönni akkor irány a doki
2011. okt. 11. 18:11
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a teszten gondolkozunk de sajnos ma mire eljutottam a patikáig addig bezárt :/
2011. okt. 11. 18:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ugye viccelsz?3 nappal ezelőtt együtt voltatok és gondolod már tünetek vannak?De birom az ilyet.Tudja,hogy hogy kell csinálni de,hogy hogy mikor derülhet ki a terhesség azt nem.Általában 5-6 hetes korban kezdődik.Meg se jött a menzesze.Olvass egy kicsit.Ha lehet együtt!Bocs,de ez tényleg durva.
2011. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mikor menstruált utoljára?
2011. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

"de sajnos ma mire eljutottam a patikáig addig bezárt :/"

Most még felesleges is lenne venni, mint azt már mondtuk, nem fog semmit mutatni. Majd, ha a következő menstruációja nem jön meg...

(első voltam)

2011. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!