Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok....

37 hetes kismama vagyok. Mikor kell elkezdenie nyílnia a méhszájnak? Nekem még teljesen zárt. CX.1000 Ez gyorsan változik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A természet tudja, ne aggódj.
2011. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

36. héttől 1000es voltam. Nem is igen változott.

40+5 naposan az UH-ból toltak a műtőbe. Végül sürgősségi császárral hozták világra a lányunkat. (kevés magzatvíz, méhlepény állapota egyik napról a másikra teljesen megért, köldökzsinór állapota se volt kiengesztelő és fehérje is volt utolsó 2 nap a vizeletemben)


De ez nem mindenkinél van így... nálunk a természet ezt 'hozta'.


Könnyű szülést.

2011. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés napjáig teljesen zárt volt a méhszájam, aztán mégis természetes úton született a babám. Ne aggódj, mindenkinél más.
2011. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés napján délben 3000-es volt. Délután 5-kor kezdődtek a fájások, 7-kor bent voltunk a kórházban és már 4 ujjnyira nyitva voltam. Akár szülés előtt pár órával is elkezdhet nyílni.
2011. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz gond, nem nagyon örülnék, ha császár lenne. De ez még változhat, ugye? Szerettem volna, ha egy picit hamarabb érkezik, de még nincs kizárva. Köszönöm a válaszaitokat.
2011. okt. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!