Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor "kell" a méhszájnak...

Mikor "kell" a méhszájnak megrövidülnie, vagy elkezdeni kinyilni?

Figyelt kérdés

30. héten voltam dokinál és még teljesen zárt volt a méhszájam. 3000

Még soha nem görcsöltem, keményedni is akkor szoktam csak, ha a baba nagyon aktív, nagyokat rug.

Jó ez így? nem kéne már valaminek lennie?

31+2


2010. jan. 16. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így jó, ilyen korai méhszáj nyílás nem igazán szerencsés. Nincs arra szabály, hogy a szülés előtt hány héttel kell rövidülni a méhnyaknak. Én még a 40. héten is teljesen zárt voltam, még sem maradt bennem a gyerek.
2010. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reszemrol csak vajudas alatt idealis a nyilas, rovidules.

Az elso fiam 4 nappal a kiiras elott szuletett, a viz folyt el, fajasok nemvoltak, 3000es volt a mehszajam, amikor megvizsgaltak a korhazba erkezes utan.

Ket ora fajasnelkuliseg utan olyan suru es olyan eros fajasok kezdodtek, hogy hihetetlen volt, harom ora vajudas alatt tokeletesen kinyiltam, megszuletett a kisfiam.


Most a masodik babamat varom, a 28. heten megrovidult a mehszaj, 30 hetesen elkezdett nyilni. Most lepek a 36. hetbe, most kell mennem dokihoz es nagyon parazok, hogy romlott az ertek, mert korhazba sem szeretnek hetekig fekudni, viszont a masodik babamnak is jobb helye lenne a 40. hetig bent. Nagyon nyugtalanit a dolog.

Szoval en sok mindent adnek a te 3000-es mehszajadert februar kozepeig. :-)

2010. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 30. héttől már nem baj, de nekem csak a 41. héttől kezdte.
2010. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen zárt méhszájjal mentem be a kórházba szülni hajnali 3-kor. Reggel fél 9-re meglett a kislányom. Nekem sem voltak görcseim, csak délután kezdődtek, de gyengén. Mikor éjjel elment a magzatvíz, utána kezdtek erősödni a fájások.
2010. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!