Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan töltöm a 38. hetet és...

Lassan töltöm a 38. hetet és a méhszájam még zárt, viszont a lepény teljesen érett. Mennyi idő kell a méhszájnak, ahhoz, hogy kinyíljon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 óra alatt teljesen kinyílt, szülés közben.

Az utolsó pillanatig zárt voltam, vajúdás közben tágultam.

Egészséges terhességnél ez a helyes, ha végig zárt marad a méhszáj. Nem ettől függ a vajúdás hossza.

Örülj neki, hogy zárt. 2 héten belül megszületik a babád :)

2010. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó. Nekem végig zárt volt, aztán két nap vajúdás kellett, hogy kinyíljon. Egyik barátnőmnek mindössze másfél óra...

Most a 29. hétben vagyok, egyelőre zárt, de reménykedem, hogy most könnyebb lesz talán, hiszen második baba, kis korkülönbség.. Ez se garancia, de van,akinél bejött.

2010. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De, végülis ettől függ a vajúdás hossza mert a vajúdás a méhszáj eltűnéséig tart, eddig számítják.

Egyébként egy zárt méhszáj akár egy óra alatt is teljesen ki tud nyílni.

2010. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!