Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Többfunkci...

Mi a véleményetek a Többfunkciós KUNERT VIP Mély és Sport Babakocsiról?

Figyelt kérdés
Novemberi babánk lesz és egy ilyen babakocsit néztünk ki,használtan vennénk.Mire figyeljek oda kipróbálásnál?Vagy tudnátok ajánlani,olyat ami újszülöttkortól használható és van hozzá hordozó?Mózeskosár nem fontos.Ja és 30ezer körül gondolkodunk árban,használtat.
2011. máj. 19. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem vennék ilyen nagy batárt, ráadásul lengyel és nem bolygókerekes!!

A bolygókerék egy áldás.

2011. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A véleményem róla az,hogy dögnehéz!

Viszont ennél jobbat és jobb áron nem találsz!

[link]

2011. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell emeletre cipelni és nem fogsz vele sűrűn tömeg közlekedni,akkor ajánlom!Nekem is nagy kerekű kocsim van (Hauck Olymp 5)és nekem ez az áldás ezekre a jó utakra és járdákra!Míg a barátnőm szenved,hogy beakad mindenhova a bolygókerekessel,addig én mindenen át tudok menni.Irányítani sem nehéz.Ha kanyarodni akarsz,akkor csak lenyomod a kocsit és a hátsó 2 kerék levegőbe emelkedik és nagyon jól kanyarodik.Én imádom.És még magas sem vagyok a 154 cm-vel.
2011. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A bolygókerék sem mindenkinek áldás...és hihetetlen, de anélkül is lehet kanyarodni.

Én falun lakom, nem kell lépcsőznöm vagy autóban szállítanom a babakocsit, ezért ilyet vettünk. Mivel nem kell emelnem, egyáltalán nem nehéz.

Télen külön jó volt, nagy hóban is el tudtam tolni, és a baba is kényelmesen elfért benne a nagy téli cuccokban.

Mondjuk nem tudom, 30ezer használtan? én 37ért vettem újonnan, ehhez volt még 14e a hordozó külön, most lehet, hogy más hordozót vennék, mondjuk elégedett voltam vele.

A negatívuma a kocsinak egyébként, hogy átfordított tolókarral nehéz irányítani, ezért csak tavasszal használtuk a sportkocsi funkciót, és most vettünk egy kis esernyőkocsit.

Kipróbálásnál azt nézd, hogy nem húz-e valamelyik irányba, és hogy mennyire kopott a kereke.

2011. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok és itt létszükséglet a bolygókerék. Kerülgetni mindent és mindenkit folyamatosan.
2011. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet vettünk, de mikor elkezdett a gyerekem egyedül ülni, már csak úgy maradt meg a babakocsiban, ha nekem háttal volt és nézelődhetett. Ekkor adtuk el és vettünk helyette egy ilyet:


[link]


Ez szerintem az egyik legjobb választás volt, ha még egyszer kellene, mindjárt ilyet vennék. Van nagy mózese is, és télen a sportrészhez jár bundazsák.

Üdv.

2011. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy használtan vettük 30 ezerért postaköltséggel együtt a Pierre Cardint.
2011. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!