Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát, érezhetem 10...

Második babát, érezhetem 10 hetesen?

Figyelt kérdés
Az első babánkat is viszonylag korán éreztem, 14 hetesen, de most, meglepődtem tegnap, de mintha ma is ugyanaz lenne!
2011. okt. 17. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát még nemigazán érezheted, de "lelkileg"

lehet szeretnéd azt már érezni....

egyébként én még azt se tudtam hogy terhes vagyok, de " 2 cm-re lebegek föld felett" -érzésem volt és 80%ig biztos voltam benne hogy ez baba... 4-5 nap múlva igazolt a teszt....

2011. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csak olyan érdekes, mert határozottan azt éreztem amit a lányommal 14 hetesen!Még azt is alig akarta elhinni a védőnő, de ezt majd meg sem mondom szerintem! :)


Lehet hogy csak nagyon akarom, csak azért nem gondoltam erre, mert sajnos alig jut eszembe,hogy jön a kistesó, sokszor lelkifurdim is van emiatt, de anniyra lefoglal a lányom!És ezt tegnap játék közben éreztem, úgy kaptam fel a fejem, szóval még nem is odafigyeltem :)


Na mindegy érdekes!

2011. okt. 17. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én a 11. héten éreztem meg először a fiamat. Mindenki hülyének nézett. De én tudom, hogy az ő volt. Így utólag is úgy gondolom.

Szerintem a lelked mélyén te is tudod, hogy hiába mond bárki bármit, te akkor is érzed, hogy az ő volt. :) És igazad is van.

2011. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is majdnem 11 hetes vagyok!Szerintem is Ő volt!Arra gondoltam így akarja felhívni magára a figyelmem :)
2011. okt. 17. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Én is kb 10-11 hetesen éreztem, nem konkrét rúgást, csak ilyen libbenéseket, mintha egy halacska úszkálna bennem.... :) Tuti őt érezted. Nekünk is második babánk. És ezt nem csak lelkileg érzi az ember, főleg másodiknál nem, mert ezek valós mozgások.
2011. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Én is 11hetes vagyok, és tegnap nagyon óvatosan együtt voltunk a párommal, és oldalt éreztem kisebb nem is tudom leírni, hullámzást ficánkolást. Biztos, hogy ő volt,tudom korai, mert első baba és 11hetes vagyok...de tuti ő jelzett!

2011. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

A 2.-at 11 hetesen éreztem én is, kereken annyi voltam, előtte is figyeltem, de abban bizonytalan voltam, hogy mit érzek... De 11 hetesen már biztosan tudtam, hogy ő az. Akkor még viszonylag kényelmetlen póz kellett, hogy érezzem, - keresztbe tett lábak, hasonfekvés, számítógép előtti görnyedés, stb, - de minden nap legalább 1X bejelentkezett. :) A 12. héten az UH-on pedig már éreztem és láttam is egyszerre, ahogy rúgja az UH-fejet belülről. :) A dokim ekkor hitte el. :)

Szerintem őt érzed!!

20 hetes km

2011. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!