Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek kellett HCG vizsgalatot...

Loliboli kérdése:

Kinek kellett HCG vizsgalatot ( vervizsgalat) csinälni?

Figyelt kérdés
Kb 4 hetes terhes vagyok,az orvos nem talälja a babat, az összes teszt pozitiv,most HCG vizsgalatot csinältak.Volt mar valakinek ilyen?
2011. okt. 13. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi extra. Csak megnézik milyen magas a HCG-d.

Gondolom azt tudod, hogy a hcg a terhességi hormon. Ha az magas akkor nagy valószinűséggel terhes vagy, 4hetesen még nem mindenkinek látszik az UH-on a baba, de vérből szinte 100%-osan megmondható, hogy valóban terhes vagy e.

2011. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Mindenkit elküldenek vérvizsgálatra.
2011. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt, csak meg vagyok ijedve,mert a doktornö mondta,valoszinüseggel nincs rendben a baba,terhessegi tüneteim nincsenek,teljesen jol vagyok( csak a melleim nagyobbak),es minden heten keresi a babat,es nem talälja,es nekem az elözö terhessegemnel 3 honaposan meghalt a baba a hasamban.Ezert vagyok nagyon ideges.
2011. okt. 13. 09:59
 4/5 sumergo ***** válasza:

Akkor több mint négy hetesnek kell lenned, ha minden héten keresi a babát, mert 4 hétnél korábban tuti nem látszik. Mikor volt az utolsó mensid első napja? Mindenesetre nyugodj meg, a vérből tutira meg tudják mondani mi a helyzet. Mellesleg nem mindenkinek csinálnak vérből hcg vizsgálatot. Lombikos vagyok, de még nekem se csináltak. A tapolcai meddőségiben is csak akkor csinálják, ha valami gyanúsat látnak UH-on.


36+3 hkm

2011. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a ver eredmenyem, 5 hetes terhes vagyok,es ällitolag a het vegere mar lathato lesz a baba.Remelem minden rendben lesz.Nekem is furcsa volt,hogy miert csinäljak,de a doktornö mondta,lehet valami nem stimmel,jobb ha megnezik.Kedden megint vesznek vert,es ultrahangoznak.Lehet azert is van igy,mert en nemetorszagban elek,es mit masok a szokasok.
2011. okt. 14. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!