Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten hová menjek úszni,...

Budapesten hová menjek úszni, vagy vízi kismama tornára, ahol azért a víz tisztább az átlagosnál?

Figyelt kérdés
az orvosom ma azt mondta, hogy nyugodtan mehetek, csak nem tudom, hogy hová...
2011. máj. 4. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én végig jártam úszni a terhesség alatt, kivéve az utolsó hónapot! Nagyon pozitív, én csak ajánlani tudom. Nagyon jól megmozgat. Azt mondják a mellúszás és a hátúszás a jó ilyenkor. Én a XVI. kerületi erzsébetligeti usziba jártam, nagyon tiszta, higiénikus uszi. Vízi kismama torna nincs, ha jól tudom. Elég sokat híztam, 17 kg-ot, pedig odafigyeltem mit eszem, úsztam heti 2X, tornáztam Rubint Rékával heti 2X. 1 éves a Babám és kb 2 kg van rajtam, a teherbe esés előttihez képest. 55 kg vagyok most. Sokat számít a mozgás a bőrnek, izmoknak. Üdv!
2011. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!