Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ég a mellem alatt a hasam...

Ég a mellem alatt a hasam igazából a hús.. sokszor már zsibbadásszerű fájdalom. Mitől lehet? Nagy baj ez vagy természetes?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok. Ha baj lenne tudnám? nem lehet hogy meg van repedve a magzatburok enyhén??? Egy hete meghúzódott mikor hirtelen fordultam azóta van. Viszont a hátam is nagyon fáj és arra gondoltam átsugárzik.. de azért aggaszt nagyon!!! nyugtassatok meg!
2008. márc. 15. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meghúztad az ottani izmokat.Vegyél sport krémet (richtofit)remélem jól írtam,és kenegesd.hátha jobb lesz.
2008. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen van.A bal oldalon.Iszonyú kellemetlen,engem kísér már az eleje óta.Nagyon rossz és nem tudom mi ez.Hát én tűröm,mert nem tudok mit tenni.Csak annyit hogy nem fekszem a bal oldalamon. Kitartás.32 hetes kismama
2008. márc. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom baj-e vagy sem, de nekem is volt ilyen érzésem. Azóta már látott a doki és mindent rendben talált, a fájásokra - amik azóta még jelentkeztek, és nemegyszer húzódásokból amiket én is általában forduláskor érzek - meg azt mondta, hogy a baba rendben van akkor minden oké. De ha nem múlik és nagyon zavar szerintem kérdezd meg a védőnődet, nőgyógyászodat. A hátad fájhat a tehertől is amit cipelsz és ami most már egyre nagyobb. Amúgy pár hét múlva még sok "fura" fájdalmat fogsz érezni mikkel nem tudsz mit kezdeni, de ha nem tartósak szerintem akkor nincs miért aggódnod. Kitartást, mert még ezután jön a java :-) 37 hetes kismama
2008. márc. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!