Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen juttatások járnak...

Milyen juttatások járnak ilyen esetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most várom első babámat, de nem igazán vagyok tisztában a dolgokkal. :(

Dolgoztam már, de nem hivatalosan, tehát pályakezdőként vagyok regisztrálva a munkaügyi központban. Időközben azonban terhes lettem, és nem tudom, hogy munkaviszony nélkül milyen juttatást kapok, ha a pici megszületik. Ha valaki volt már hasonló helyzetben, kérem, segítsen! Köszönöm!


2011. okt. 16. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyes-t biztos hogy fogsz kapni, meg egyszeri anyasági támogatást, meg a gyere után családi pótlékot
2011. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azt nem tudom, hogy ezek a születésétől járnak? Mert csak az egyszeri anyasági támogatásról tudom, hogy szülés után 180 napig lehet megigényelni. De azért köszi!
2011. okt. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!