Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámat várom,12...

Második babámat várom,12 hetes kismama vagyok. Mikor érezhetem leghamarabb a babucim mozgását? Állítólag a 2. babáál már hamarabb, mint az elsőnél.

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
védőnőm szerint már állitólag van aki 10-12 hetesen is érzi.
2008. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha sokat pihensz és figyelsz megfogod érezni:D én is a másodikat a 12 héten éreztem meg. Meg is lepődtem hogy tényleg igaz.De igaz...megérezheted...én akkor pont kórházban voltam vele és egész nap feküdtem. Ma pont 18 hetesek vagyunk és azt kell mondanom ha ilyen izgága odabennt akkor mi lesz kint:D Boldog babavárást:D
2008. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdeztem, mert néha olyan, mintha érezném ahogy mocorog, de azt hittem ez még korai, bár az első babámat kb. 15 hetesen éreztem először! Boldog babavárást nektek!
2008. dec. 14. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
semmi féle mellé beszélés nélkül mondhatom hogy 13-14 hetes kora ota érzem mozogni..most vagyok ma 16 hetes és sz szerit hullámzik a hasam azon a területen ahol a babó van.épp ma mutattam anyukámnak vebkamerán. 2.babám az elsőt késöbb éreztem
2013. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!