Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hipp natalt csak 12 napos...

Hipp natalt csak 12 napos adag van belöle? És milyen mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama
2011. okt. 18. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

elso terhessegemnel azt ittam

imadtam..ugy a 35.hetig

utana mar nem olyan lelkesen ittam :D


most femibiont szedek, mert nincs kedvem "pacsmagolni", a fiam tuti megkerdezne mi az, es akarna belole (szedek amugy is gyogyszereket, nem tunik fel a kettovel tobb)


amugy en szerettem, es semmi rosszat nem tudnek mondani rola, es a fiam is gyonyoru, egeszseges baba lett

2011. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AnJou válasza:

Én az első 4 hónapban szedtem vitamint, utána már csak inkább az egészséges étkezésre figyeltem. Az első hónapban Elevit-et szedtem, aztán áttértem a Hipp Natal-ra, mert ez utóbbi természetes és ez elég fontos szempont! Az íze szerintem nagyon finom és bár már nem emlékszem pontosan, de valóban kis adagot tartalmazott egy-egy csomag. Az ára sem volt alacsony, de szerintem megéri! Én csak ajánlani tudom!

Boldog babavárást! :)

2011. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondolkodtam és olvasgattam róluk, hogy milyet szedjek, és végül a Hipp Natalt választottam. Nagyon fontos, hogy természetes. Tényleg 12 napig elég egy doboz, dm-ben olcsóbb, szerintem megéri. Finom íze van (multuvitaminos gyümölcslészerű, de kicsit fémes íze van az ásványok miatt), mondjuk egy idő után kicsit unalmas, de nem kell sokat inni belőle naponta.

Eddig még nem híztam, de a hasam kerekedik, és Pocakmanó rendesen fejlődik (tegnap voltunk pont uh-n).

18h6n kismama

2011. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!!!!!!
2011. okt. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!