Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 25 hetesen elmehet...

Szerintetek 25 hetesen elmehetek búcsúi bálba? Nem árt a hangos zene a babómnak? Nagyon szeretnénk menni, de ha veszélyes akkor inkább kihagyom

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nyugodtan elmehetsz. Én is kb. ennyi idősen mentem el egy farsangi bálba. Jól is éreztük magunkat mindketten. (Mármint a babóca a hasamban és én is) De ha elmész, akkor is érezni fogod, jó egy a babának, mert ha hevesen rugkapál, akkor bizti nem érzi nagyon jól magát, s akkor is még haza tudsz menni. Az enyém ugyanúgy viselkedett mint máskor.

2009. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A hasadban sincs csend, hisz van bélmozgás, ott a szíved is, a hangod is lejut oda, stb, szóval szerintem nyugodtan menj.

Ahogy az első írta, majd jelez, ha nem jó.

2009. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz tompítja a külvilág hangjait, így azok "szűrve" kerülnek hozzá. Ha őt zavarja valami, úgyis jelezni fogja. Ahogy írták, a bab körül amúgy sincs néma csend, rengeteg zaj veszi körül. Ha megszületik majd, rá fogsz jönni, hogy az első hetekben annyira mélyen tudnak aludni, hogy semmiféle zaj nem zavarja őket, akár porszívózni is lehet mellettük :))) Érezd jól magad, ami Neked jó, az általában a babádnak is!
2009. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, én 22 hetes voltam, amikor koncertre mentünk a 32 hetes, amikor lagziba. Nem lesz baj!
2009. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,akkor azt hiszem elkezdem keresgetni hogy mibe mejek :) Köszi a válaszokat
2009. okt. 25. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!